Дорожники “латають” ями біля Ярмолинець (ФОТО)

Дорожники “латають” ями біля Ярмолинець (ФОТО)
Тут і далі фото Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Хмельницькій області
  • Загалом мають оновити ділянку довжиною 7 км. 

  • Роботи тривають від селища Ярмолинці до села Підпільний Олексинець. 

Цього року під час весняно-осіннього сезону в Хмельницькій області активно взялися за ремонти доріг та мостів. Ще в травні оновили асфальт на “новому мосту” по вулиці Грушевського в Хмельницькому та замінили покриття на обох перехрестях біля мосту. Також у планах було відремонтувати міст по Кам’янецькій. Але поки цього не зробили. 

Також в обласному центрі відремонтували покриття на перехрестях та окремих ділянках вулиць. А ще кілька мостів в області. Декотрим було близько 50-70 років і вони не ремонтувалися раніше. 

Минулого тижня, завдяки сприятливим погодним умовам, підрядники шляхової організації взяли за ремонт доріг в Ярмолинецькій громаді. Про це повідомляють в Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Хмельницькій області. 

Відео дня

Дорожники усували дефекти покриття на частині траси Р-50 Ярмолинці - Сатанів. Всього ями “полатали” на ділянці протяжністю близько 7 км. Вибоїни ліквідовували гарячим асфальтобетоном. 

Роботи велися від селища Ярмолинці в напрямку села Пільний Олексинець. Але ремонт продовжуватимуть і цього тижня.

Роботи тривають без зупинки руху транспорту. Тож водіїв просять не нехтувати правилами безпеки дорожнього руху у місцях проведення дорожніх робіт, завчасно знижувати швидкість автомобіля, дотримуватись вимог попереджувальних дорожніх знаків.

Додамо, що сьогодні перекриють рух транспорту через залізничний переїзд у Раковому. Роботи триватимуть із 20.00 години 17 жовтня по 6.00 годину 18 жовтня. Транспорт не ходитиме ділянкою дороги від вулиці Чорновола до вулиці Заводської.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Ivan Petrov

    "Роботи тривають від селища Ярмолинці до села Підпільний Олексинець."😂

keyboard_arrow_up