Хмельничанку, яка не за правилами припаркувала свій "Land Rover", оштрафували на 1020 гривень

Хмельничанку, яка не за правилами припаркувала свій "Land Rover", оштрафували на 1020 гривень
  • 41-річна хмельничанка припаркувала свій автомобіль на вулиці Соборній  на місці призначеному для осіб з інвалідністю. Однак, такого права жінка не мала.
  • Тож, за порушення вона сплатить штраф.

У Хмельницькому патрульні продовжують ловити "героїв парковок". Так, напередодні за порушення Правил паркування довелося відповісти 41-річній хмельничанці, яка поставила свій "Land Rover" на місці призначеному для зупинки осіб з інвалідністю. Однак, відповідного посвідчення й дозволу на те вона не мала.  Відтак, на порушницю оформили постанову за частиною 5 статті 122 КУпАП. Жінку оштрафували на 1020 гривень.

 Патрульні вкотре нагадують водіям, що згідно Правил дорожнього руху стоянка забороняється у місцях, де транспортний засіб, створює перешкоди руху для інших автомобілів або для пішоходів. За порушення правил паркування передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (11)
  • Дмитро С.
    Чув інформацію, що у деяких країнах Європи в разі виникнення такого правопорушення авто елементарно забирають евакуатором. Вважаю, що це був би більш дієвий засіб.
  • Вова Школьников
    Треба було на 10200,і взагалі забрати права, покупляли права і думають що вони герої
  • Kristina Kovalenko
    Нарешті
  • Ірина Пижова
    У нас, я вам скажу, це золота жила, стільки за день можна назбирати!!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
14:27 На Хмельниччині арештували чоловіка, який торгував ртуттю 13:41 Понад два роки вважався зниклим безвісти: попрощаються із загиблим захисником Віктором Казмірчуком 12:56 Кримінальне провадження про масову загибель риби у Плоскій закрили, — Симчишин 12:38 Вартість таксі у Хмельницькому: порівняли ціни в різних службах (ІНФОГРАФІКА) Від читача 16:37 У Хмельницькому відбудеться круглий стіл для роботодавців 12:06 В Хмельницькому потяг насмерть збив 64-річного чоловіка 11:39 Платні вуличні парковки, паркінги та евакуатор: деталі програми за 342,6 мільйона 11:18 На Хмельниччині викрили нелегальну заправку 10:33 Відмова від УМК та суди за документи: як у Хмельницькому будинки створюють ОСББ 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 11 серпня (ІНФОГРАФІКА) 20:02 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:20 Як створюватимуть Меморіал Героїв у Хмельницькому: деталі від Симчишина 19:00 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 18:05 На Хмельниччині попрощаються з чотирма захисниками: хто вони 17:20 Наскільки чистим було повітря в Хмельницькому у липні: результати досліджень 16:37 Засудили прикордонника, який на замовлення росіян знімав залізничну станцію «Гречани» 15:55 Водію BMW, який спричинив смертельну ДТП біля «Оазису», втретє продовжили запобіжний захід 15:17 На Кам’янеччині спіймали п’яного водія квадроцикла
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up