Хроніка ДТП у Хмельницькому: десятки п’яних і жодного постраждалого

Хроніка ДТП у Хмельницькому: десятки п’яних і жодного постраждалого
  • За тиждень у місті трапилося 29 аварій. Обійшлося без потерпілих.
  • П’яних за кермом на дорогах стало вдвічі більше. 

Сайт vsim.ua традиційно аналізує ситуацію на дорогах нашого міста за останній тиждень. У період із 19 по 25 березня у Хмельницькому побільшало нетверезих водіїв - 22. Для порівняння, тижнем раніше таких оформили 9. Натомість аварій трапилося менше - 29 проти 31. Зауважимо, що ніхто в результаті не звертався за допомогою до медиків.

Щодня - троє “під мухою”

В середньому у Хмельницькому щодня ловлять 3 водіїв, які сіло за кермо напідпитку. Статистика у кращу сторону змістилася позаминулого тижня - всього 9. У період із 19 по 25 березня вона погіршилася - 22 водія або майже ті ж самі 3 “під мухою” на день. Додамо, що двоє попалися вдруге за останній рік і можуть попасти на штраф 20 800 гривнь і залишитися на 3 роки без водійського посвідчення.

Один із нетверезих кермувальників спричинив ДТП. На Трудовій п’яний водії рухався на “ВАЗі” в сторону автобазару. Він порушив правила дорожнього руху і виїхав на зустрічну смугу. Там якраз у сторону залізничного вокзалу прямувала вантажівка “DAF”. Внаслідок лобового зіткнення ліве крило легковика добряче пом’яло. Дивом водій “ВАЗу” залишився неушкодженим. Його оформили за спричинення ДТП без постраждалих, водіння в стані алкогольного сп’яніння і кермування без наявності відповідних документів.

29 ДТП - жодного постраждалого

Сайт vsim.ua на основі даних від патрульної поліції аналізує ситуацію на дорогах Хмельницького із липня минулого року. І вперше протягом тижня у ДТП в місті ніхто не постраждав. Принаймні, після аварій медики нікому не надавали допомогу.

Відзначимо, що за інформацією патрульної поліції, практично кожна друга аварія - бокове зіткнення. Цікаво, що у перші три дні тижня трапилося 62% від усіх ДТП. Найменше їх було в неділю - всього 1.

Статистика ДТП за тиждень:

  • Кількість ДТП - 29
  • Постраждалих - 0
  • Учасники ДТП: жінки - 5, чоловіки - 48
  • Вік учасників ДТП: найстарший - 70, наймолодший - 22
  • Найбільше ДТП трапилось на Старокостянтинівському шосе - 3
  • Найбільше ДТП трапилося в середу - 7
  • Найчастіше у ДТП потрапляли авто марки “ЗАЗ” - 8
  • Оформлено нетверезих водіїв - 22 (стаття 130 КУпАП - ч.1 - 20, ч.2 - 2)
  • ДТП за участю п’яного водія - 1

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Oleg Palamarchuk
    Симчишин вообще дороги собираться ремонтировать?  Или всё смазывает цепи на своем велосипеде?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:55 Дощ і сильний вітер: погода на Хмельниччині 25 квітня 19:08 Лєра Мандзюк 28 квітня у Хмельницькому з незабутнім стендап-концертом: «Приходьте! Вам полюбится!» (новини компаній) 18:42 Із російського полону повернули 6 жителів Хмельниччини 18:11 Стрілянина у дворі багатоповерхівки у Хмельницькому: що відомо про інцидент Від читача 13:06 Продовжуємо роботу щодо залучення молоді до служби в митних органах 17:52 У Хмельницькому 25 квітня попрощаються з двома військовими 17:12 На Хмельниччині під час комендантської зупинили п’яного водія: понад 1,6 проміле 16:24 У Хмельницькому попрощалися з майором поліції Олегом Скибіцьким, який віддав службі 25 років 15:43 У Хмельницькому п’яна водійка влаштувала скандал із поліцією та намагалася втекти (ВІДЕО) 15:08 На Хмельниччині чоловік загинув під час копання колодязя: деталі від поліції 14:29 Ґвалтував малолітню падчерку: у Хмельницькому районі затримали чоловіка 13:44 Смертельна ДТП у Хмельницькому районі: у поліції прокоментували трагедію 13:01 У Хмельницькому зафіксували 381 порушення паркування за 5 днів 12:21 У Хмельницькому перекриють рух через забіг: транспорт курсуватиме інакше 11:39 У Львові хмельничанин збив 16-річного мотоцикліста: підліток у лікарні 11:02 Водій Skoda загинув в ДТП у Хмельницькому районі: тіло деблокували рятувальники 10:18 На Хмельниччині загинув 27-річний чоловік під час копання криниці 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:55 Майже 29,3 мільйона в одні руки: хто робитиме хмельницькі дороги 09:30 Диригентка з Хмельниччини отримає 450 тисяч гривень на постановку опери
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up