Хроніка ДТП у Хмельницькому: водіїв «під мухою» побільшало

Хроніка ДТП у Хмельницькому: водіїв «під мухою» побільшало
Фото із потрійного ДТП неподалік міста, в якому дивом ніхто не постраждав.
  • Щодня в середньому патрульні оформлюють трьох водіїв з ознаками сп’яніння.
  • Деякі попалися вдруге і можуть влетіти на штраф у 20 тисяч гривень.
  • У перший тиждень року зафіксували 15 аварій і постраждало 3 людей.

Сайт vsim.ua продовжує аналізувати ситуацію на дорогах міста. Наш черговий огляд вмістив у собі події за перші вісім днів 2018-ого. За цей час у місті поменшало аварій. Поряд із цим, патрульні оформили відразу 26 водіїв «під мухою».

Побільшало нетверезих

Останній раз у «Хроніці ДТП» ми писали про 21 водія з ознаками сп’яніння за 8 днів. За аналогічний період січня цього року патрульні оформили 26 осіб. Причому троє з них попалися уже не вперше. На них склали адмінматеріали за частиною 2 статті 130 КУпАП. Вони можуть сплатити штраф в сумі 20 400 гривень і позбутися водійських посвідчень на три роки. Зазначимо також, що найбільш «нетверезими» були два дні – 1 і 4 січня. Тоді патрульним попадалося по 5 п’яних чоловіків за кермом.

Серед порушників був і хмельницький таксист. Його 3 січня зупинили на Курчатова. Він надув у "Драгер" 2,24 проміле, що в одинадцять разів перевищеє норму.

Троє постраждалих

За звітний період на дорогах міста трапилося 15 аварій. Їх кількість відчутно зменшилася. Для порівняння, в останній «Хроніці ДТП» минулого року ми писали про 67 дорожньо-транспортних пригод.

Відповідно поменшало й постраждалих. Були такі у двох аваріях. 1 січня на вулиці Нечая «Mitsubishi Lancer» врізався у металевий паркан. Тоді водій із закритою черепно-мозковою травмою і забоями від госпіталізації відмовився. Натомість його 32-річний пасажир потрапив до лікарні із закритим переломом стегна.

Незначними травмами відбулася 57-річна хмельничанка, яку 3 січня на Водопровідній збив водій «Кіа Rіо». Жінка отримала забій м’яких тканин тулуба і була відпущена після надання допомоги медиками.

Статистика ДТП за тиждень:

  • Всього аварій – 15
  • З постраждалими – 2
  • Травмувалося людей - 3
  • Найбільше ДТП у середу – 5
  • Учасники ДТП: жінки – 4, чоловіки – 24
  • Найбільше аварій було на проспекті Миру і Кам’янецькій – по 2
  • Найчастіше у ДТП потрапляли автомобілі марки «Volkswagen» - 4
  • П’яні за кермом – 25
  • Найбільше оформили в понеділок і четвер – по 5
  • Попалися вдруге за останній рік – 3

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • alexandr angel
    Чому не сказали,  що жінка на водопровідній вибігла з-за машини на дорогу де і близько не має ані світлофора ані переходу!

    Наробила своїм задом проблем і собі і водію. В цій ситуації єдиного кого шкода це водія і пошкоджене авто!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Штормове попередження: на Хмельниччині прогнозують грози та сильний вітер 20:44 Загинуло шестеро воїнів з Хмельниччини: хто вони 20:30 На 30 вулицях відключатимуть світло у Хмельницькому 16 червня: адреси 20:29 Вбивство в «Арсеналі» на Проскурівській: втеча за кордон і звільнення з-під варти Від читача 11:46 Медичних сестер запрошують у КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" 19:55 У Хмельницькому хлопець викрав незамкнений автомобіль і розбив його дорогою 19:24 На Хмельниччині сталися дві ДТП з мотоциклістами: обох госпіталізували 18:52 У Хмельницький «на щиті» повернулось двоє воїнів: Геннадій Мардар та Антон Фірсов 18:15 1,67 проміле під час відбиття атак БпЛА: як суди карають військових за алкоголь на чергуванні 17:46 Жорстоке вбивство на Хмельниччині: чоловіку дали довічне 17:09 Помер колишній міський голова Красилова Віталій Кізюн 16:38 Розбещував пʼятьох дітей: на Хмельниччині затримали чоловіка 16:16 На Хмельниччині лікар-інфекціоніст постане перед судом через смерть пацієнта 15:39 Продавав посади: у Хмельницькому затримали заступника командира військової частини 15:11 Два населені пункти з Хмельниччини увійшли до проєкту ООН «Best Tourism Villages» photo_camera 14:29 На Хмельниччині з’явилася дипломатична алея калини 13:46 Водія колонії на Хмельниччині судитимуть через наркотики для засуджених 13:03 У Хмельницькому на два місяці перекриють рух на двох вулицях 12:04 В Хмельницькому науковці обстежують річку, де минулого року масово загинула риба 11:44 На Хмельниччині 13-річний мотоцикліст потрапив у ДТП: травмувався неповнолітній пасажир
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up