Хроніка ДТП у Хмельницькому: найнебезпечніше їздити і ходити на проспекті Миру

Хроніка ДТП у Хмельницькому: найнебезпечніше їздити і ходити на проспекті Миру
На Заводській легковик знесло з дороги і він збив чоловіка, який йшов на тротуарі.
  • Аварій у Хмельницькому різко побільшало – 67 за тиждень.
  • В ДТП постраждало дев’ять хмельничан. Серед них 11-річна дитина.
  • Найбільше ДТП зафіксували на проспекті Миру.

Сайт vsim.ua традиційно аналізує статистику ДТП у Хмельницькому за минулий тиждень. Цього разу до розбирали статистику за вісім днів. Через вихідний включили ще й понеділок, 25 грудня. Навіть незважаючи на більшу кількість днів, аварій в нашому місті різко побільшало. Минулого тижня патрульні поліцейські зафіксували відразу 67 ДТП. Перед цим було 36.

Один збитий пішохід на день

За проаналізований нами період на дорогах міста збили 8 пішоходів. В середньому – 1 на день. Серед постраждалих є й одна дитина. 11-річного хлопчика збили на Козацькій. Він переходив дорогу через «зебру» коли горів зелений сигнал світлофора. Обійшлося без серйозних травм. Всього за тиждень у аваріях постраждало 9 людей.

Найчастіше пішоходів збивали на нерегульованих переходах. Під колеса автівки потрапило четверо хмельничан, які йшли через «зебру». Ще одного чоловіка збили, коли той ішов на тротуарі. Найменш безпечними цього тижня були проспект Миру і вулиця Шевченка. За минулий тиждень там збили по два пішохода.

Найнебезпечніше на проспекті Миру

Всього за звітний період трапилося 67 аварій. В середньому це майже 8 на день. Рекордним днем в цьому плані стала середа, 20 грудня. У цей день у місті якраз випав сніг. Через погіршення погодних умов знизилася і безпека на дорозі. Патрульні в середу нарахували відразу 15 ДТП.

Найменш безпечним не лише для пішоходів, а й для автомобілістів, став проспект Миру. Кожна десята аварія за минулий тиждень траплялась саме тут. Всього було 7 ДТП.

Найбільше п’яних – на Різдво

21 – стільки водіїв з ознаками алкогольного сп’яніння попалися поліцейським за минулий тиждень. І в цьому рейтингу «лідирує» проспект Миру. Тут зупинили 5 водіїв «під мухою». Така ж кількість нетверезих була оформлена в понеділок, 25 грудня. Тоді римо-католики святкували Різдво.

Статистика ДТП за тиждень:

  • Всього аварій – 67
  • Збито пішоходів – 8
  • Постраждалих – 9
  • Учасники ДТП: жінки – 19, чоловіки – 111
  • Найбільше аварій у середу – 20
  • Найбільше аварій на проспекті Миру - 7
  • Найстарший учасник ДТП – 77 років
  • Наймолодший учасник ДТП – 11 років
  • Оформлено нетверезих водіїв – 21
  • Стали винуватцями ДТП – 3 п’яних водія
  • Найстаршому водію «під мухою» - 57
  • Наймолодшому п’яному водію – 18
  • Попалися вдруге за рік нетверезими – 2

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 До +18 градусів: якою буде погода на Хмельниччині 27 березня 20:30 Вважали зниклими безвісти: на Хмельниччині попрощалися з трьома військовими 20:27 Хмельницький Палац спорту 2.0: підземний паркінг, реабілітація та пошук грантів 19:49 Планові відключення світла у Хмельницькому на 27 березня Від читача 14:22 Кіберполіція попереджає: як шахраї наживаються на довірі до ЗСУ 19:21 На Хмельниччину насувається похолодання: синоптик попередив про дощ і мокрий сніг 18:56 Будинок та подарунок у 2 млн грн: що ще задекларував начальник кам'янецького ТЦК 18:08 На війні загинули жителі Хмельниччини: Максим Жуковський, Валентин Каржавов, Сергій Теницький 17:29 Третій випадок за рік: у Хмельницькому зупинили нетверезу водійку ЗАЗ 16:53 У Хмельницькому попрощалися з Віктором Садовським: захиснику назавжди 49 років 16:12 Знущалась із літньої свекрухи: засудили 31-річну жительку Хмельниччини 15:30 Їм було 35 та 34 роки. Із двома воїнами попрощаються у Хмельницькому 14:47 На Хмельниччині батько судився, щоб повернути сплачені сину аліменти 14:14 Потрапив у полон важко пораненим і пережив катування: історія бійця з Хмельниччини 13:41 На Хмельниччині готель хоче припинити приймати ВПО через нестачу компенсацій 13:13 Викрала долари у подруги і купила «ланос»: на Хмельниччині оголосили підозру жінці 12:29 На Хмельниччині спіймали дезертира під час патрулювання річки 11:51 Перегони з поліцією і хабар: на Хмельниччині зупинили водія ВАЗ 11:23 У Ярмолинцях водій Hyundai насмерть збив жінку: справу скерували до суду 10:44 Водіям доведеться об’їжджати: на Хмельниччині перекрили дорогу Т-06-12
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up