Хроніка ДТП у Хмельницькому: за тиждень десятки аварій і п'яних за кермом

Хроніка ДТП у Хмельницькому: за тиждень десятки аварій і п'яних за кермом
  • За минулий тиждень у Хмельницькому сталось 37 дорожньо-транспортних пригод. 
  • Під колесами автівок опинились двоє пішоходів, які перебігали у недозволених місцях. 
  • Патрульні оформили 14 водіїв, які керували в стані алкогольного сп'яніння. 

З 2 по 8 жовтня хмельницькі патрульні зафіксували 37 аварій. Порівняно з попереднім тижнем, аварій стало трохи менше. Двоє пішоходів потрапили під колеса. Вони переходили дорогу у невстановленому місці. Також, як повідомляють патрульні, 14 водіїв зловили п'яними за кермом. 

Бокові зіткнення і пішоходи під колесами

Минулого тижня в аварію потрапили двоє пішоходів. 79-річна жінка перебігала дорогу на проспекті Миру. Її збив автомобіль "Renault". Під колесами машини опинився також 55-річний чоловік на Кам'янецькій. Ввечері у п'ятницю, 6 жовтня, він переходив вулицю у невстановленому місці. Ще двоє водіїв отримали травми під час зіткнення з іншими транспортними засобами. 31-річний чоловік травмувався у потрійній ДТП на проспекті Миру, а 19-річний хлопець отримав тілесні ушкодження в аварії на Львівському шосе

Корисне посилання

Актуальні ціни на Renault у Хмельницькому на Automoto.ua.

Статистика за тиждень:

  • 37 ДТП
  • 3 потерпілих
  • 2 пішоходів під колесами
  • Найбільше ДТП у середу - 10 аварій
  • Найчастіше ДТП травлялись о 10 ранку і 8 ранку - 6 і 5 аварій відповідно
  • Найбільше автомобілів у ДТП - "Volkswagen" - 7 аварій

Більшість аварій траплялися через недодержання безпечної дистанції. Також чимало водіїв порушували правила маневрування. У більшості випадків були бокові зіткнення, а також наїзди на автомобілі, що їхали попереду. 

Четверо п'яних водіїв потрапили у ДТП

За минулий тиждень патрульні зупинили 14 водіїв з ознаками алкогольного сп'яніння. Порівняно з попереднім, їх стало менше. Троє з них відмовились від проходження тесту на Драгері або у медичному закладі. Четверо водіїв не тільки сіли за кермо "під мухою", але й спричинили ДТП. На щастя, в аваріях ніхто не постраждав. 

  • Найбільше п'яних на проспекті Миру - 3 випадки 
  • Найчастіше ловили з 17 до 19 години - 4 випадки

Де траплялись аварії з 2 по 8 жовтня

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Анна Островська
    а скоро зима і буде ще більше аварій
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Хмельниччину накриють дощі та сильний вітер: прогноз погоди на вівторок 20:02 Відключення світла у Хмельницькому 28 липня: у списку 30 вулиць (АДРЕСИ) 19:03 ТОП-10 найпопулярніших вакансій на Хмельниччині: які зарплати пропонують 18:21 46 дітей воїнів з Хмельниччини поїхали на відпочинок до Польщі Від читача 22:32 Як знання рятують у тилу та на фронті. 4 роки Центру готовності цивільних 17:39 У Хмельницькому попрощаються з двома захисниками 17:30 Базовий чек-ап організму: які аналізи здати та де пройти обстеження у Хмельницькому 17:01 На Хмельниччині оголосили штормове попередження на 2 дні 16:04 ШІ-камери у Хмельницькому: де встановлять, скільки коштує і чи законно це 15:11 Крики про допомогу з квартири: у Хмельницькому патрульні врятували жінку 14:28 Потрійна ДТП у Камʼянці-Подільському: є постраждалий 13:47 Частина Хмельницького залишилася без води 27 липня (АДРЕСИ) 13:03 В ДТП на Хмельниччині загинуло подружжя 12:24 За добу на Хмельниччині сталося 6 пожеж: що та де горіло 11:42 Дворічна дитина травмувалась у ДТП на Хмельниччині 11:03 На Хмельниччині затримали чоловіка, який пограбував 15-річного підлітка 10:43 На Хмельниччині перекрили дорогу через ДТП: деталі 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 10:01 Прокуратура вимагає родину Круп знести паркан у парку Чекмана 09:19 В Кам’янці відкрили інноваційний музей історії України
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up