Кількість блокпостів в Україні скоротили до 1,5 тисячі, - Монастирський

Кількість блокпостів в Україні скоротили до 1,5 тисячі,  - Монастирський
  • У перші дні вторгнення їх будували хаотично і дуже багато.
  • Авторизовані пости будуть занесені в спеціальний перелік.

У перші дні вторгнення українці згуртувалися й робили все, аби захиститися. Одним із напрямків роботи стало зведення блокпостів на дорогах. Їх будували хаотично й часто без ніякого контролю. Це призвело до значного уповільнення руху транспорту. Особливо на шляхах, якими люди тікали від ворожих ракет у більш безпечні місця. До прикладу, спостерігалися кілометрові затори між Вінницею та Хмельницьким. 

Коли хаосу в процесі зміцнення обороноздатності стало менше, взялися за впорядкування блокпостів. Значна їх частина була демонтована. Станом на сьогодні, 16 березня, кількість блокпостів на дорогах України скоротили до 1,5 тисячі. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський під час брифінгу.

«Наразі нам вже вдалося скоротити кількість блокпостів до 1,5 тисячі, забравши дуже багато непотрібних блокпостів, які лише затруднюють пересування, і забирають лише час. Щодо тих, умовно «авторизованих» блокпостів, перелік їх буде занесений у спеціальний наказ головнокомандувача ЗСУ, перша редакція якого була вже видана на минулому тижні. Сьогодні або завтра має бути розширений перелік по всій країні інших блокпостів», - сказав Денис Монастирський.

Відео дня

З часом їх кількість може зменшитися ще майже удвічі. Очільник МВС зазначив, що наразі долучені до цієї роботи суб’єкти бачать оптимальну кількість блокпостів на основних шляхах та містах у кількості до 800 блокпостів.

«Але вони мають бути обладнані відповідно до усіх правил формування блокпоста. Там має бути організована чітка робота, яку будуть забезпечувати представники Національна поліція України - спільно з ТРО, з Національною гвардією України, але саме поліцейські будуть головними і будуть формувати роботу на цих блокпостах», - заявив міністр.

Читайте також: Воєнний стан в Україні продовжили на місяць, - Рада

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up