На Хмельниччині фура збила 20-річну дівчину. Вона померла у лікарні

На Хмельниччині фура збила 20-річну дівчину. Вона померла у лікарні
  • Жахлива аварія сталася у Волочиському районі. Вантажівка вночі на перехресті збила дівчину, яка перетинала дорогу.
  • За життя потерпілої медики боролися кілька днів. Однак врятувати її не змогли. 

Дорожньо-транспортна пригода сталася 2 липня у Волочиському районі. Вночі на перехресті вантажівка "DAF" збила 20-річну дівчину. Як зазначають у поліції, та перетинала дорогу в невстановленому і неосвітленому місці.

 

У результаті ДТП вона отримала важкі травми. Потерпілу госпіталізували в реанімаційне відділення. За її життя медики боролися кілька днів. Однак 7 липня дівчина померла.

Відео дня

Наразі по даному факту відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Слідчі з’ясовують усі обставини ДТП.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (6)
  • Сусідка
    Сьогодні похорон( Молода матуся....дитинці 3 місяці(((((((( Вічна память Саші і Царство небесне(((((((Співчуття усім рідним(
  • Сусідка
    Сьогодні похорон( Молода матуся....дитинці 3 місяці(((((((( Вічна память Саші і Царство небесне(((((((Співчуття усім рідним(
  • Андрій Сергійович
    Переходила у невстановленому місці та до того ж неосвітленому..  які можуть бути претензії до водія? Давно вже публіка перестала боятися машин, а дарма
    Андрей Петрович reply Андрій Сергійович
    Андрій Сергійович Шотам море.
    Андрей Петрович reply Андрій Сергійович
    Андрій Сергійович згоден тільки вага того лісапета 40 тон і гальмівний шлях метрів 150 .
    Андрей Петрович reply Андрій Сергійович
    Андрій Сергійович вони важають що фуру лекше зупинити чим їхню дупу.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
19:01 Графік відключень світла у Хмельницькому на 17 жовтня 18:18 Чому занепав ринок у Хмельницькому, на якому раніше «купалися в грошах» 18:00 У Хмельницькому поїзд на смерть збив жінку 17:34 У Хмельницькому попрощаються з двома захисниками України: імена Від читача 16:34 У Хмельницькому відкрили новий набір на курси із вивчення правил дорожнього руху — деталі 17:00 Хмельниччина частково без світла: яка зараз ситуація 16:45 Що таке ISO 9001 і навіщо вона потрібна компаніям (новини компаній) 16:35 Табір для полонених та відомий фізик: забуті факти, історія і спогади про ліцей №17 16:24 Залишились дві доньки: у Хмельницькому попрощалися із захисником Василем Іванюрою photo_camera 15:41 На Хмельниччині 18-річний водій розбив машину та зніс огорожу (ФОТО) 14:54 На Хмельниччину йде різке похолодання із мокрим снігом, — синоптики 14:16 На Хмельниччині водій проскочив залізничний переїзд на червоне — чим це закінчилось 13:41 «Більше я його не чула», — дружина зниклого військового з Хмельниччини 13:07 У хмельницьке СІЗО постачали наркотики. Судитимуть причетних 12:28 Суд визнав незаконною оренду землі під ТЦ «Квартал» у Хмельницькому 11:53 Приватна клініка в обласній лікарні: що відомо про бізнес родини Суходолі і мільйони від НСЗУ 11:04 Робота у Хмельницькому: які є вакансії та скільки платять 10:15 На Хмельниччині ввели графіки аварійних відключень світла 16 жовтня 09:30 Хмельничанин разом із посадовцем з Чернівецької області переправляли чоловіків за кордон, — ДПСУ 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 16 жовтня (ІНФОГРАФІКА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up