На Хмельниччині судитимуть водія автобуса, який насмерть збив жінку

На Хмельниччині судитимуть водія автобуса, який насмерть збив жінку
  • Жінка обходила автобус ззаду, коли той рушив з місця.
  • У бідолашної не було  жодних шансів вижити.
  • На водія тепер чекає суд. Що йому загрожує.

Смертельна аварія сталася у селі Оринин Кам’янець-Подільського району 22 серпня. Водій маршрутного автобуса "ПАЗ" під час руху заднім ходом збив 50-річну жінку. У результаті вона отримала важкі травми, від яких померла на місці події.

"Наразі слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту вже закінчили розслідування в рамках кримінального провадження, розпочатого за частиною 2 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що призвело до загибелі потерпілого) Кримінального кодексу України", - йдеться у повідомленні сектору комунікації поліції області.

Обвинувальний акт уже направили на розгляд суду. Відповідно до інкримінованої статті водію загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.  

Відео дня

Читайте також: На Хмельниччині у ДТП загинули двоє підлітків. Рідні бояться, що справу "замнуть"
 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
09:42 У громадах Хмельниччини попрощаються із чотирма військовими. Хто вони photo_camera 09:03 Що буде з кам’янецькими вишами після об’єднання: пояснення від керівництва 22:30 Хмельничанин поранив ножем патрульного, коли тікав від ТЦК: подробиці інциденту 21:01 Хмельничан попереджають про сильну грозу та шквали: погода на 8 липня Від читача 16:41 Продаж земельної ділянки для будівництва туристичної інфраструктури 20:06 Шестеро воїнів «на щиті» повернулось на Хмельниччину 19:43 Звільнили без згоди: керівниця ансамблю виграла справу в суді на Хмельниччині 19:01 У Хмельницькому попрощалися із захисниками Андрієм Пономаренком та Олександром Черторижським 18:12 «Хмельницькводоканал» оштрафували за забруднення Південного Бугу: деталі порушень та коментарі активістів 17:58 Збили на очах коханої: деталі справи смертельної ДТП біля Летичева 17:29 На Хмельниччині сталась потрійна ДТП: є травмований 16:56 Вважався зниклим безвісти: на Хмельниччину з полону повернувся Юрій Поліщук 16:13 У Хмельницькому районі відключатимуть газ: перелік сіл 15:34 Ціни на цукор і сіль: де вигідніше купувати у Хмельницькому 15:05 Без кесаревого: на Хмельниччині народився хлопчик із рекордною вагою 14:50 Пансіонат «Промінь життя»: професійний догляд і щоденна підтримка для ваших рідних (новини компаній) 14:26 Крадіжки газу на Хмельниччині: скільки зафіксували випадків від початку року 13:36 Нацгвардійці здали плазму у Хмельницькому: що відомо про процедуру і кому рятує життя 13:03 Лавандові поля на Хмельниччині: платні та безкоштовні локації 12:31 Хмельничанка стала чемпіонкою Європи з веслування
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up