На Хмельниччині виявили 86 порушників серед перевізників

На Хмельниччині виявили 86 порушників серед перевізників
  • Працівники Укртрансбезпеки та патрульні проводили п'ятиденний рейд.
  • Вони "впіймали" 86 порушників серед перевізників.
  • Найчастіше порушували водії рейсових автобусів. 

Працівники управління Укртрансбезпеки проводили рейд задля виявлення нелегальних працівників та перевірки справності транспорту. Він проходив п'ять днів з 23 по 27 січня 2017 року. До них приєднались патрульні. 

Після рейду правоохоронці склали 5 протоколів за статтею 164 частина 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та 81 акт порушень Закону України "Про автомобільний транспорт". 

Вини виявили 18 порушень водіїв таксі, 15 автобусів мали несправний технічний стан, 20 водіїв автобусів перевозили пасажирів без документів. Ще 6 автобусів їздили з порушенням розкладу руху та маршруту. Водії 14 автобусів перевозили безквиткових пасажирів, 5 актів склали на водіїв автобусів, що не забезпечили пасажирів місцем для сидіння. Водій 1 автобуса їздив без дозволу. Та ще двоє водіїв порушували режим праці та відпочинку. 

Про це зазначають у прес-службі Хмельницької ОДА. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:01 Синоптики попередили про потепління до +30 градусів на Хмельниччині 17:39 Сексуальне насильство на дорогах Хмельниччини або чим може закінчитися пропозиція «довезти» 17:03 На щиті повертаються троє воїнів з Хмельниччини: Федір Алєксєєв, Ігор Кучерявенко та Руслан Шаровський 16:17 Замах на зґвалтування 13-річної дівчини: нагородили жителів Хмельниччини, які врятували дитину Від читача 10:39 До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та перевізників! 15:17 У Хмельницькому відбувся 34-й випуск офіцерів-прикордонників (ФОТО, ВІДЕО) 14:24 У Хмельницькому попрощалися з 27-річним Богданом Трачем, який загинув від удару дрона 13:33 До 500 тисяч доларів: які будинки продають в передмісті Хмельницького photo_camera 12:28 На Хмельниччині ремонтують дороги: де тривають роботи 11:30 Травмувалася 14-річна дівчина: на Хмельниччині сталося три пожежі за добу 10:43 Хотіла навчитися інвестувати: 75-річна хмельничанка стала жертвою аферистів 09:30 Поліцейські розшукали родичів літньої жінки, яку знайшли на Тернопільській
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up