На Кам’янеччині зупинили водіїв без права керувати транспортними засобами

На Кам’янеччині зупинили водіїв без права керувати транспортними засобами
На Кам’янеччині зупинили водіїв без права керувати транспортними засобами
  • Один із них – водій вантажівки, інший – BMW. 
  • Вони були позбавлені права керування рішеннями суду.

Вчора, 17 березня, в Кам’янець-Подільському районі зупинили двох водіїв, які були за кермом без права керування транспортними засобами. 

Близько 10-ї години на вулиці Устима Кармелюка в Кам’янці-Подільському патрульні зупинили водія вантажівки DAF. Під час перевірки встановлено, що чоловік позбавлений права керування транспортними засобами строком на 5 років відповідно до рішення суду. На нього склали протокол за ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами повторно протягом року) КУпАП.

 Того ж дня близько 11-ї години на автодорозі Н-03 "Житомир—Чернівці", поблизу села Міцівці, інспектори зупинили автомобіль BMW. Його водій також позбавлений права керування строком на 5 років. 

Патрульні склали протокол за ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами повторно протягом року) КУпАП, а також винесли постанову за ч. 1 ст. 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху більше як на 20 км/год) КУпАП.

Читайте також: ДТП з мотоциклістом на Бандери: у поліції розповіли деталі

Подякуй журналісту гривнею icon Подякуй журналісту гривнею
...
Матвій Загоруйко - автор цього матеріалу. Ви можете подякувати йому та надихнути на нові корисні матеріали
Закинути на Банку

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up