На Кам'янецькій тролейбус збив дівчину. Версії свідків різні

На Кам'янецькій тролейбус збив дівчину. Версії свідків різні
  • Неподалік арки 27-річна хмельничанка переходила дорогу.
  • Її збив тролейбус.
  • Одні свідки говорять, що вона йшла на "зелений", інші - що на "червоний"

На перехресті Кам'янецької та Володимирської працюють регульовні світлофорами пішохідні переходи. Тут сьогодні, 6 вересня, тролейбус збив 27-річну дівчину. Вона, як повідомили vsim.ua в патрульній поліції Хмельницької області, перетинала дорогу через перехід. Постраждалу на огляд забрала "швидка".

На місці події працюють патрульні і слідчі. Вони поки відмовляються від коментарів. Тому журналісти vsim.ua опитали свідків події. Їхні версії різні. Так жінка, яка в цей час йшла із двома дітьми, каже, що жінка ніби вдарилася об бічну частину тролейбуса. Щоправда зізнається, що бачила не все. Додає, що водій відразу зупинився і підбіг до дівчини. Нібито допомагав їй. Сигнал світлофора, на який переходила дорогу дівчина, свідок не бачила.

Відео дня

Натомість із впевненістю, що дівчина йшла на "червоний", заговорив пенсіонер. Каже, що бачив все добре і переконує, що винним є пішохід.

Інша версія в чоловіка, який стояв на сходах магазину поруч. Запевняє, що все добре бачив. Каже, що порушником є саме водій тролейбуса, який поїхав на червоний сигнал світлофора. Також бачив, що для пішохода горів зелений".

Дівчина несла два йогурти. Вони випали з її рук.

Свідчення очевидців на місці збирають поліцейські. Вони мають встановити усі обставини аварії. Слідкуйте за оновленнями на vsim.ua.

Тролейбус із бортовим номером 220 курсував за маршруток 7а (Ракове - Катіон)

 

 

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (9)
  • Юлія Ангел
    Правила переходу повинні навчати і батьки і в школі!!! Це навіть головніше за абетку!
  • Ірина
    Всім як завжди чистить коментарі..
  • Sergey Kudinov
    дотримуйтесь правила 3Д (дай дорогу дурню), як що тобi зелений, дивись в рiзнi боки

     можеш зустрiти дибiла
  • Олександр Симчишин
    Не головне яке світло горить, а головне перед тим як почати рух по пішохідному потрібно переконатись, що це світло побачили інші учасники дорожнього руху (тобто водії), а вже потім впевнено здійснювати перехід. Тоді і здоровя буде краще, і життя довше
    Ірина reply Олександр Симчишин
    Як це не головне? Згідно вашої теорїї можна й на червоне світло переходити... Головне що б все дотримувались ПДР!!!! А не літали на жовте чи червоне світло
    Олександр Симчишин reply Ірина
    Чому не головне? А тому, що зелене світло для пішохода не зупинить водія, якщо він втратив, наприклад, свідомість, чи водій пяний, а також не зупинить автомобіль, якщо, наприклад, відмовили гальма тощо. Звісно якщо водій свідомо порушив і сталася ДТП, то можна буде його покарати, але чи краще від цього буде пішоходу у разі втрати здоровя чи життя. Тому на зелене світло надійтесь та самі не розслабляйтесь. Тим більше що правил ДР пішоходам також потрібно дотримуватись. Ознайомтесь як у правилах описано процес переходу дороги пішоходами
    Ірина reply Олександр Симчишин
    не вводьте людей в оману."4.9 У місцях, де рух регулюється, пішоходи повинні керуватися сигналами регулювальника або світлофора.
    4.16 Пішохід має право:
    a) на перевагу під час переходу проїзної частини позначеними нерегульованими пішохідними переходами, а також регульованими переходами за наявності на те відповідного сигналу регулювальника чи світлофора;"
    Нажаль водії дуже часто забувають це.
    Звісно, що перед перед тим як виходити на проїздну части  пішоход має  впевнивтись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;
    Олександр Симчишин reply Ірина
    Отже пішоходи мають перевагу. Не заперечую. Але цією перевагою мають право скористатись. впевнившись у тому, що нею можна скористатись. Ну взагалі можете знехтувати це і не переконуватись, але кому від того буде легше. Ви розумієте це чи вам однаково на своє здоровя, життя? Ну я за долю водія не кажу вже, якщо на свою долю вам однаково
    Олександр Симчишин reply Ірина
    А чому лише права вказали? А обовязки (заборони)? То я вам допоможу. Читайте:

    4.14
    Пішоходам забороняється:
    a) Виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;
    б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;
    в) допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;
    г) переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;
    ґ) затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов’язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;
    д) рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:28 Синоптики попереджають про негоду — гроза та град накриють Хмельниччину 17:44 Троє військових повертаються «на щиті» на Хмельниччину. Хто вони photo_camera 17:28 На Хмельниччині втопився підліток 16:57 У Хмельницькому відбувся випуск ліцеїстів-прикордонників (ФОТО, ВІДЕО) Від читача 16:19 Триває Всесвітній тиждень серцевого ритму: АРИТМІЯ (відео) 16:28 Завтра — Трійця: чому прикрашаємо будинки зеленню, та інші традиції у цей день 15:46 ДТП у Хмельницькому: 62-річна жінка потрапила до лікарні 15:06 Пережив теракт в Оленівці. З полону на Хмельниччину повернувся Павло Крачан (ФОТО) 14:13 Вийшла з дому і не повернулася: на Хмельниччині розшукують літню жінку 13:18 Хмельниччина — серед лідерів по народжуваності двійнят у 2025 році 12:28 У громадах Хмельниччини попрощались із п'ятьма воїнами. Імена photo_camera 11:37 У Хмельницькому збили пенсіонера, який переходив дорогу поза «зеброю» 11:01 Нічна атака 7 червня. Скільки шахедів збили на Хмельниччині? 10:05 Рейтинг навчальних закладів Хмельницького за відзнаками випускників (ІНФОГРАФІКА) 09:04 Просять не наближатися до Хмельницької АЕС та водосховища: територію посилено охороняють
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up