На маршрути Хмельницького виїде новий перевізник: коли з ним укладуть договір

На маршрути Хмельницького виїде новий перевізник: коли з ним укладуть договір
  • У Хмельницькому з’явився новий перевізник з переобладнаними автобусами.
  • Які маршрути «візьме» приватне підприємство і коли з ним укладуть договір?

У Хмельницькому провели конкурс перевізників, на який винесли вісім маршрутів.  На маршрути №28 та №32 подалося приватне підприємство «Авто-експерт». Нагадаємо, спочатку пропозицію фірми відхилили через те, що її автобуси переобладнані з вантажних.

Як повідомляли раніше у місьраді, чинне законодавство забороняє укладати постійні договори з компаніями, якщо вони мають переобладнані автобуси. Тому з фірмою міська рада уклала тимчасовий договір на три місяці. Таке рішення прийняли під час засідання виконавчого комітету сьогодні, 12 серпня. 

Як ми зазначали раніше, транспортні засоби ПП «Авто-експерт» відповідають класам «A», «B» та «II». Клас «A» має місткість до 22 пасажирів, призначений для перевезення сидячих пасажирів та має місця для стоячих. Клас «B» має місткість до 22 пасажирів та призначений для перевезення виключно сидячих пасажирів. Клас «II» має місткість від 22 пасажирів та призначений для перевезення переважно сидячих пасажирів, а також також стоячих у проході проміж рядами та/або на майданчику для стоячих пасажирів.

Відео дня

Як розповів начальник управління транспорту та зв’язку Хмельницької міськради Сергій Шепурев, договір з новим перевізником мають укласти після того, як він встановить в автобусах GPS-трекери.

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Татьяна Педосюк

    Вирiшуйте щось з 30 маршрутом....

    Маша Муха reply Татьяна Педосюк

    Татьяна Педосюк Так крім 30 більше нічого не ходить.І дорогу теж необхідно зробити.Зато в Лезнево,Озерна,Ракової,Гречани все пускають нові маршрути і більше транспорту.Тут в Дубово як друга країна

keyboard_arrow_up