На трасі до Вінниці запрацювали 7 нових світлофорних об’єктів (ФОТО)

На трасі до Вінниці запрацювали 7 нових світлофорних об’єктів (ФОТО)
Тут і далі фото Служби відновлення та розвитку інфраструктури області.
  • Один світлофор знаходиться у Голоскові. 

  • Ще 6 — у Летичеві. 

Міжнародна траса М-30, яка пролягає через Хмельниччину, є одним із маршрутів, яким відбувалась евакуація населення у перші дні повномасштабної війни. Згодом із перебудовою логістики в країні саме цим шляхом налагоджене постачання гуманітарних вантажів та вантажів, що впливають на обороноздатність країни. І тому до кінця 2022 року цю дорогу капітально відремонтували.  

Впродовж 2020-2022 років відремонтували майже 41 км автошляху М-30 Стрий – Умань – Дніпро - Ізварине від села Голосків до адміністративного кордону із Вінницькою областю.

Днями ж у Голоскові та Летичеві увімкнули нові світлофори, які встановили задля безпеки. Про це повідомили в Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Хмельницькій області. 

Відео дня

В межах відремонтованої ділянки траси Стрий - Ізварине із середи, 11 жовтня, запрацювали 7 світлофорних об'єктів. Один з них, із кнопковим перемиканням сигналів, знаходиться в селі Голосків. Ще 6 світлофорів встановлені у селищі Летичів. Всі вони з автоматичним перемиканням сигналів.

— Тепер проїзд та перетин проїзної частини у цих населених пунктах став ще безпечнішим, — додають у Службі. 

Також учасників дорожнього руху закликають не нехтувати власною безпекою та неухильно дотримуватись сигналів регулювання.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up