Одна людина загинула, ще двоє травмувалися. На Хмельниччині авто злетіло у кювет (ВІДЕО)

Одна людина загинула, ще двоє травмувалися. На Хмельниччині авто злетіло у кювет (ВІДЕО)
ДСНС
  • Смертельна аварія сталася у Полонському районі.
  • Автомобіль під час обгону злетів з дороги.
  • У результаті один із пасажирів помер на місці.
  • Ще один пасажир та водій отримали травми.

 

Дорожньо-транспортна пригода сталася 4 листопада на автодорозі неподалік села Буртин. 57-річний водій "Citroën" під час виконання маневру обгону не впорався з керуванням та злетів у кювет.

У результаті ДТП 53-річний пасажир авто загинув на місці події. Водій отримав тілесні ушкодження і був госпіталізований. Ще один пасажир, 50-річний місцевий житель, отримав тілесні ушкодження, проте після надання медичної допомоги від госпіталізації відмовився. Про це повідомили у секторі комунікації поліції Хмельницької області.

За даним фактом працівники поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 3 до 8 років. Наразі слідчі дії тривають.

Відео дня

Читайте також: На Кам'янецькій сталася потрійна ДТП за участі автобуса №21 (ФОТО) 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Raymond Miller
    PREVENTABLE !!!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
13:16 Спалах кору на Хмельниччині: найбільше хворіють діти 12:31 У Хмельницькому відбудеться ярмарок розсади 12:12 Посмертні нагороди вручили рідним воїнів з Хмельниччини (ІМЕНА) photo_camera 11:18 ВСІМ Бізнес-ліга 2025: символічні збірні 1 і 2 турів Від читача 16:55 Хмельничанки створюватимуть прикраси для благодійного ярмарку на підтримку жінок — як долучитися 10:33 На Хмельниччині відбудеться 10 ярмарків професій 09:24 У Хмельницькому жінка готується народити 12 дитину 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 9 травня 21:01 На Хмельниччині очікується негода 9 травня: заморозки та дощі 20:17 Робота у Хмельницькому: які є пропозиції та скільки платять 19:51 У Хмельницькому будуть відключення світла 9 травня (АДРЕСИ) 19:23 Скаржився на здоров'я: жителя Хмельниччини заcудили за відмову служити 18:49 У Хмельницькій міськраді провели засідання виконкому. Основні рішення 18:07 У патрульну поліцію Хмельниччини запрошують на роботу: які вимоги та зарплата 17:28 Воював після поранення: у Хмельницькому попрощались з Василем Тимощуком photo_camera 16:54 Підприємець намагався відкупити працівника в ТЦК. Його судили 16:23 На Хмельниччині затримали адвокатку – допомагала чоловікам виїжджати за кордон 15:34 Дев'ятьох військових з Хмельниччини відзначили нагородами посмертно. Імена 14:56 Смертельна ДТП з трьома загиблими на Зарічанській: репортаж із суду play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up