Патрульні шукають свідків двох аварій. Хмельничан просять допомогти

Патрульні шукають свідків двох аварій. Хмельничан просять допомогти
Фото ілюстративне
  • Поліцейські шукають очевидців двох ДТП.

Одна дорожньо-транспортна пригода сталась 22 січня на вулиці Проскурівського Підпілля, поблизу будинку 207. Як повідомляють в Управлінні патрульної поліції Хмельницької області, невстановлений водій на темному автомобілі наїхав на «Daewoo Lanos», після чого зник з місця ДТП. Ймовірний номерний знак винуватця має цифри 4446. 

Ще одна аварія трапилась на трасі Н03 "Житомир-Чернівці", поблизу 295 кілометру. Відомо, що невстановлений водій на автомобілі "Kia Sorento" світлого кольору зіткнувся з "Renault Kangoo", після чого місце пригоди залишив. 

Усіх, хто володіє будь-якої інформацією з приводу вказаних подій або був очевидцем ДТП, просять звертатись на лінію "102" і допомогти встановити особи винуватців. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
11:23 На Кам’янеччині в комунальну власність повернули 50 гектарів землі 10:46 У Хмельницькому військовий погрожував ножем поліцейським: суд виніс вирок 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:38 Аварійні відключення світла у Хмельницькому триватимуть до 20:00 (АДРЕСИ) Від читача 11:31 Цифровий слід у мережі: чому важливо берегти персональні дані 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 3 червня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Місцями грози: погода на Хмельниччині 3 червня 20:30 Екобус у Хмельницькому: графік стоянок у червні 20:03 Планові відключення світла у Хмельницькому 3 червня: графік 19:39 На Хмельниччині попрощалися з 24-річним захисником Віталієм Мосійчуком 19:02 ДТП біля Хролина забрала життя двох людей: водієві загрожує 10 років 18:38 Їм було 36 та 22 роки: у Хмельницькому попрощаються з двома воїнами 18:01 Смертельна ДТП у Кам’янці-Подільському: апеляційний суд підтвердив вирок водієві 17:22 Скільки заробляють на Хмельниччині: найбільш і найменш оплачувані професії 17:05 Філософія затишку: чому «КомфортБудПлюс» будує не просто будинки, а майбутнє ваших родин (новини компаній) 16:39 Землю під Хмельницьким забруднили нафтопродуктами на 4 млн грн: судитимуть організаторів 16:01 За $20 тисяч обіцяв «інвалідність»: на Хмельниччині затримали організатора схеми 15:17 Тяжко побив матір: на Хмельниччині судитимуть чоловіка 14:41 На Хмельниччині експосадовця ЗСУ затримали за зберігання арсеналу зброї 14:01 Кавун за 700 гривень. Скільки коштують перші баштанні у Хмельницькому та коли впадуть ціни photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up