Переробляти шини і робити дитячі майданчики – нова петиція до мерії

Переробляти шини і робити дитячі майданчики – нова петиція до мерії
Фото ілюстративне
  • Автомобільні шини перетворювати на матеріал для дитячих майданчиків.
  • Таку пропозицію зареєстрували на сайті петиції до міської влади.

У Хмельницькому пропонують переробляти автомобільні шини на гумову плитку. А з цього матеріалу облаштовувати дитячі та спортивні майданчики. Таку петицію зареєструвала на сайті хмельничанка Ася Плотникова. За словами авторки, гумове покриття має перевагу і може бути вигідним для міста, адже не потребує багато вкладень.

«Пропоную міській владі (можливо із залученням інвесторів) закупити лінію по переробці автомобільних шин міста на гумову крихту, з якої можна виготовляти плитку для спортивних та дитячих майданчиків, тротуарну плитку, бігові доріжки, дорожнє покриття. Вбачаю в цьому подвійну вигоду для міста: вирішення питання переробки шин та можливість отримати будівельний матеріал високої вартості без ринкової націнки при практично безкоштовній сировині», - йдеться у тексті петиції.

Станом на сьогодні, 18 липня, звернення підписало 13 осіб. До кінця збору голосів залишається 60 днів. Нагадаємо, аби воно потрапило на розгляд до міської ради, петиція має зібрати щонайменше 500 підписів.

Відео дня

Друзі, а як Вам така ідея? І чого, на Вашу думку, бракує дитячим та спортивним майданчикам в нашому місті? Діліться своїми думками у коментарях!

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (8)
  • Людмила Людмила
    Насправді це дуже класно,переконалась особисто.
    Замість того, щоб критикувати краще б підтримали дівчину,бо це насправді дуже гарне рішення для ігрових майданчиків!!!
  • Оксана Григорчук
    В Канаді дитячі маданчики стоять на такому покритті. Для дуже маленьких діток покриття зроблене як матрац-м"яке. Виходить, що т ехнологія виробництва беспечна і чиста. А такого відношення до дітей, як там, я не бачила ніде. Діти в Канаді-це націнніше.
  • Tatiana Nikolaychuk
    Да , очень даже хорошо . А Израиле на детских площадках песок заменили цветной крошкой от переработки шин . Очень классно. Ну а на счет чистоты материала , об этом думают соответствующие  специалисты.
  • Виктория Пешкова
    На скільки взагалі таке покриття екологічне, особливо при нагріванні на сонці? Дітям безпечно цим дихати?

keyboard_arrow_up