Поліція шукає водія Chery, який втік з ДТП на Прибузькій

Поліція шукає водія Chery, який втік з ДТП на Прибузькій
Фото УПП в Хмельницькій області.
  • Правоохоронці знають марку і ймовірний номер авто.
  • Просять допомогти знайти водія.

На вулиці Прибузькій біля будинку №12/1 стояв припаркований автомобіль марки “Skoda Octavia”. В суботу, 19 жовтня, в нього в’їхало інше авто. Після зіткнення водій “Chery Tiggo” втік з місця події.

Поліція просить хмельничан допомогти віднайти втікача. Окрім марки авто, правоохоронцям відомий ймовірний номер - ВХ 8995 ВС. Відділ розшуку та опрацювання матеріалів ДТП УПП в Хмельницькій області просить усіх очевидців чи осіб, які володіють будь-якою інформацією з приводу даної аварії зателефонувати на службу 102 та допомогти встановити особу водія, винуватця дорожньо-транспортної пригоди.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:01 У Хмельницькому частина тролейбусів не вийшла на маршрути 09:17 На Хмельниччині стався землетрус 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 18 січня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:26 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 19 січня Від читача 14:03 62 285 пацієнтів отримали амбулаторно-поліклінічну допомогу у КНП «ХОССЦ» протягом 2025 року 17:35 Якої погоди чекати у Хмельницькому наступного тижня 16:10 «Мир», «Победа», «Восток»: що зараз із раніше популярними кінотеатрами Хмельницького 15:01 У Хмельницькому пішло понад мільйон гривень на роботу генераторів 14:22 Три мільйони на ідеї. Як хмельничанам подати свої проєкти та які умови 13:24 «Електротранс» отримає понад 123 мільйони на роботу тролейбусів 12:15 З пожежі на Хмельниччині врятували чоловіка photo_camera 11:15 Вакансії у Хмельницькому: яку роботу і зарплату пропонують ветеранам
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up