Пов'язана з Лабазюком фірма отримала 5,6 мільярда на ремонт доріг

Пов'язана з Лабазюком фірма отримала 5,6 мільярда на ремонт доріг
 • Хмельницьке підприємство потрапило у рейтинг виконавців дорожніх робіт за сумою отриманих коштів. Що відомо?

Від 800 мільйонів до 26 мільярдів “закатали” у дороги. В Україні склали рейтинг виконавців дорожніх робіт за сумою отриманих коштів за 2021 рік. Аналітику представили у Всеукраїнській дорожній Асоціації. 

За словами експертів, до уваги брались гроші, отримані підрядниками за виконані роботи впродовж 2021 року з ремонту усіх доріг, від міжнародних магістралей до вулиць міст.

 До рейтингу з “космічними” сумами потрапили 20 підприємств-виконавців. Серед них і ПрАТ “Хмельницьке ШБУ №56”. У ТОП-20  воно розмістилось на шостому місці. За минулий рік підприємство отримало 5 598 мільйонів гривень. 

До слова, бенефіціарним власником фірми є народний депутат Сергій Лабазюк. За даними opendatabot, його особа вказана у реєстраційній інформації приватного акціонерного товариства “Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56”. Зазначено на сайті і статутний капітал підприємства - 4 409 522 гривень. Дохід хмельницького ШБУ за 2020 рік становив 2,7 мільярди гривень. 

Лідерами дорожнього будівництва у рейтингу стали ТОВ «Автомагістраль-Південь» та СП «Автострада». Останнє ремонтувало на Хмельниччині відрізки шляху М-12 та дорогу державного значення Н-03.

Увесь перелік виконавців дорожніх робіт дивіться нижче:

Читайте також:

Ремонти дворів у Хмельницькому: де робитимуть і скільки витратять (КАРТА)

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (30)
 • Олександр Агошков

  А тупорилий охлос буде обирати його раз ща разом у Раду. Стогнати, жалітися і їсти те ж саме гівно...
 • Михайло Гринишен

  Автостради пана лп
 • Вова Отвіновський

  Якість 0.
 • Roman Voitkov

  Участник "велике крадівництво"?

keyboard_arrow_up