П'яний на Opel наїхав на 28-річного пішохода на Хмельниччині

П'яний на Opel наїхав на 28-річного пішохода на Хмельниччині
Фото поліції
  • Вміст алкоголю у водія перевищив норму в 7 разів.

Дорожньо-транспортна пригода сталася 7 червня близько 05:15 години в с. Гаврилівка  (Теофіпольська громада)по вул. Центральній.

За даними поліції, 30-річний житель с. Караїна, керуючи автомобілем «Opel Senator», скоїв наїзд на 28-річного пішохода, який рухався в попутному напрямку, після чого протаранив дерев’яний паркан.

У результаті ДТП пішохід отримав перелом стегна, його госпіталізували до Теофіпольської багатопрофільної лікарні.

Відео дня

Поліцейські, які виїхали на місце ДТП, запропонували водієві пройти перевірку на стан сп’яніння. «Драгер» показав перевищення допустимої норми у понад 7 разів.

"За даним фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавленням волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від трьох до п’яти років", - додають в поліції.

Читайте також: На Хмельниччині під час грози дерево травмувало 74-річного чоловіка

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Микола Марковський
    Бідний ухилянт мусить ночами переміщатись а тут така халепа - якийсь алкаш-ухилянт наїхав. Вважаю це недопрацюванням ТЦК.

keyboard_arrow_up