Ремонт дороги Н-03 на Хмельниччині: що встигли зробити і де працюють зараз

Ремонт дороги Н-03 на Хмельниччині: що встигли зробити і де працюють зараз
Фото - Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області
  • Дізнавайтесь про результати ремонту дороги національного значення Житомир - Чернівці.

Автодорогу Н-03 ремонтують в рамках реалізації президентської програми “Велике будівництво”. Минулого року дорожники відремонтували 60 кілометрів шляху в напрямку від Хмельницького до Кам’янця-Подільського. А цьогоріч роботи проводили на відрізках від Хмельницького до кордону з Житомирщиною, а також від Кам’янця до кордону з Чернівецькою областю.

До слова, на ділянках крім відновлення дорожньої конструкції розпочали і ремонт штучних споруд, що знаходяться в межах цієї території. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг Хмельниччини і розповіли, що вже встигли виконати. 

Що і де зробили за минулий тиждень:

Відео дня
  •  На об’єкті «Реконструкція мосту через річку Бужок, км 164+917» виконали армування монолітної плити 6, монтаж бортового каменю, монтаж щитів опалубки монолітної плити 5 консолі, монтаж опалубки по правому прогону;
  • На ділянці поточного середнього ремонту, км 163+329 – км 170+449, населені пункти село Заруддя – Пашківці, провели бетонне укріплення откосів труб та русла річки Гулянка;
  • Завершують монтаж зовнішнього освітлення на перехресті км 148+600 ділянки поточного середнього ремонту км 146+064 – км 150+732, між селами Воронківці і Верхняки. 

Як додають у Службі автодоріг, на ділянках  Н-03, де ремонтні роботи не завершили, підрядні організації будуть вживати заходи, аби забезпечити безпеку дорожнього руху під час зимового утримання. Це влаштування тимчасової дорожньої розмітки, встановлення знаків зимової тематики, знаків обмеження швидкості та тимчасового огородження.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up