Штраф у 40 тисяч та 10 років без прав: у Хмельницькому судили помічника нотаріуса за п'яне водіння

Штраф у 40 тисяч та 10 років без прав: у Хмельницькому судили помічника нотаріуса за п'яне водіння
Фото ілюстративне: volynnews.com
  • 25-річний хмельничанин уже тричі з початку року попався п'яним за кермом.
  • Суд оштрафував його на 40800 гривень.
  • Також його позбавили права керувати транспортними засобами строком на 10 років.

25-річний помічник нотаріуса з Хмельницького уже тричі з початку року попався п'яним за кермом. Двічі він відбувся відповідними штрафами, але останнього разу так не пощастило.

Відповідно до частини 3 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) хмельничанин отримав штраф - 40800 гривень. Також його позбавили права керувати транспортними засобами строком на 10 років.

Як додають у прес-службі  Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області, чоловік  в судове засідання не з’явився, хоча про час та місце слухання справи повідомлявся належним чином.

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:00 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:02 Команди з Хмельниччини в кубку України з футболу: розклад трансляцій 19:40 Вогнепальні поранення: на Хмельниччині шукають винного в загибелі собак 19:20 Сотні адрес у списку: відключення світла у Хмельницькому 21 серпня Від читача 09:16 Протидія систематичним порушенням ПДР задля безпеки на дорогах: МВС визначило пропозиції для засідання РНБО 18:29 Феномен білої сукні: як хмельничани створили весільний бізнес світового рівня 17:33 У міськраді провели сесію. Основні рішення 16:25 Собівартість проїзду — до 28,63 грн. Ми отримали розрахунки хмельницьких перевізників 15:09 Хресна хода УПЦ із Кам’янця: чи мають вони на це дозвіл play_circle_filled 14:41 Фіксувала розвантаження військової допомоги для ЗСУ: хмельничанка отримала вирок 13:19 У Хмельницькому на пішохідному переході збили 52-річну жінку 12:54 Придбали дім для ВПО за завищеною ціною: на Хмельниччині судитимуть посадовців міськради 11:44 У Славуті попрощалися з 56-річним воїном Андрієм Рижуком 11:01 Із Німеччини екстрадували обвинуваченого в крадіжках на Хмельниччині 10:29 На Тернопільській ускладнений рух транспорту: як довго триватимуть роботи 09:38 На Славутчині двоє чоловіків погрожували поліцейським автоматом: їх затримали
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up