Скорочують бронь: «Укрзалізниця» запускатиме в продаж додаткові квитки щомісяця

Скорочують бронь: «Укрзалізниця» запускатиме в продаж додаткові квитки щомісяця
Фото - Промисловий портал
  • В компанії повідомили про надходження трьох тисяч додаткових квитків щомісяця.

Близько трьох тисяч додаткових квитків  з’являтимуться щомісяця і  будуть доступні для пасажирів. Це пов’язано із зменшенням кількості місць у поїздах, які бронювались для потреб залізничників.

Як йдеться в повідомленні пресслужби, в одному з поїздів бронювання взагалі скасували, у дев’яти поїздах кількість заброньованих місць зменшили наполовину, а в трьох - на чверть.

Керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці Олександр Перцовський назвав потяги, на які з'являться додаткові квитки. Маршрут деяких з них пролягатиме і через Хмельниччину. Однак які саме це будуть потяги - обіцяють повідомити згодом. 

Відео дня

"Майже 3000 квитків - це невеликий відсоток у порівнянні з тією кількістю, що "Укрзалізниця" продає щомісячно, але пасажири рейсів № 738 Київ - Запоріжжя, № 7/8 Київ - Чернівці, № 82 Новоолексіївка - Харків та ще десяти - точно відчують цю зміну", - написав Перцовський. 

В УЗ додають також, що раніше місця, які залишалися для робочих поїздок і не були придбані, потрапляли у вільний продаж перед відправленням поїзда. Однак часто пасажири не встигали їх купувати, тому залізниця втрачала прибуток. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up