Скутерист врізався в евакуатор: чоловік загинув на місці

-
На Хмельниччині збільшилась кількість аварій за участю “двоколісних”.
-
У ДТП на Шепетівщині загинув 45-річний скутерист.
-
Яких правил слід дотримуватися власникам мототранспорту, аби не потрапити в аварію?
На Хмельниччині влітку різко збільшилась кількість дорожньо-транспортних пригод за участю мотоциклістів. У поліції кажуть, часто причиною аварій є недотримання водіями “двоколісних” елементарних норм безпеки та незнання правил дорожнього руху.
За статистикою, у 70% ДТП за участю мотоциклістів винні самі водії такого транспорту. В таких аваріях часто страждає молодь, підлітки, навіть школярі, для яких стає звичним їхати швидко, виконуючи небезпечні маневри і без мотошолома.
Одна із таких аварій трапилась у вівторок, 30 серпня, на Шепетівщині. Неподалік села Велика Березна близько 21:30 години скутер зіткнувся з евакуатором.
За кермом авто був 40-річний киянин. Скутером керував 45-річний мешканець селища Гриців. В результаті зіткнення водій скутера отримав травми і загинув на місці події, повідомляють у поліції. А сам скутер зруйновано вщент.
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження infoі наразі встановлюють усі обставини події.
Поліцейські в черговий раз нагадують: керуючи двоколісним транспортом, необхідно бути дисциплінованим і уважним, вміло і обдумано користуватися швидкісними можливостями, використовувати засоби пасивного захисту і виконувати всі вимоги, передбачені правилами дорожнього руху.
Правила для водіїв двоколісного транспорту
Як водію двоколісного транспорту вберегтися від травмування:
-
швидкість руху мотоцикла в населених пунктах не повинна перевищувати 50 км/год, у житловій і пішохідній зонах — 20 км/год
-
на всіх шляхах поза населеними пунктами рух мотоцикла дозволяється зі швидкістю не більше 80 км/год
-
водієві мотоцикла забороняється керувати транспортом у стані алкогольного сп'яніння, перебуваючи під впливом наркотичних чи токсичних речовин, або ж керувати у хворобливому, втомленому стані, а також перебуваючи під впливом лікарських препаратів, що знижують швидкість реакції та увагу
-
забороняється передавати керування мотоциклом особам, які не досягли 16-річного віку, не мають посвідчення водія відповідної категорії, перебувають у стані алкогольного сп'яніння, під впливом наркотичних чи токсичних речовин, у хворобливому стані, у стані стомлення або під впливом лікарських препаратів
-
заборонено під час руху транспортного засобу користуватися гаджетами, тримаючи їх у руці
-
перед тим як сідати за кермо, необхідно потурбуватися про заходи безпеки — одягнути мотошолом та захисне екіпірування — спеціальні рукавиці, куртку та наколінники
-
якщо ви мандруєте вдвох, обов'язково подбайте, аби пасажир також одягнув мотошолом та захисне екіпірування
-
пам’ятайте, навесні слід їздити набагато повільніше й обережніше, ніж улітку або восени. По-перше, за зиму навички керування двоколісною технікою втрачають автоматизм, потрібен час для адаптації. По-друге, навесні дороги здебільшого вкриті шаром бруду й піску, через що можна посковзнутися і впасти під час гальмування або на повороті.
Читайте також:
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
-
ЧитачЧитачівЗнову хруст мінус.