Смертельна ДТП у Шепетівці: на 8 років може сісти водій, який п'яним збив двох жінок на переході

Смертельна ДТП у Шепетівці: на 8 років може сісти водій, який п'яним збив двох жінок на переході
Фото: Vse.rv.ua
  • Трагічна аварія сталася 14 жовтня. Водій на швидкості зніс двох жінок, які переходили дорогу. Одна із потерпілих померла.
  • Наразі справу розслідують, водія взяли під варту. Чоловіку світить ув'язнення від 3 до 8 років.

Дорожньо-транспортна пригода сталася 14 жовтня. «Ford Fiesta» збив на двох жінок, які перетинали дорогу по пішохідному переходу. В одної із них діагностували пошкодження ноги, а в іншої 51-річної постраждалої — закриту черепно-мозкову травму, перелом черепа, забій головного мозку. Згодом жінка померла у лікарні.

 Як зазначають у прокуратурі Хмельницької області, встановлено, що водій автомобіля на момент аварії був у стані алкогольного сп’яніння. Наразі його взяли під варту.

Справу розслідують за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого). Водію загрожує покарання у виді позбавлення волі від 3 до 8 років з позбавлення права керувати транспортними засобами на строк до 3 років.
 
 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
13:37 Град та злива: у Хмельницькому та області оголосили штормове попередження 13:08 У центрі Хмельницького відключать воду 12 червня 12:28 У Хмельницькому районі мотоблок зіткнувся з легковиком: чоловік у лікарні 11:49 Залишив помирати пішохода, якого збив: на Хмельниччині засудили чоловіка Від читача 11:35 Нульова толерантність до дискримінації 11:12 На Хмельниччині попрощалися із поліцейським Ігорем Мельником photo_camera 10:33 На Шепетівщині у ставку потонули дві людини: серед них дитина 10:04 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:37 На Хмельниччині водії електросамокатів спричинили 6 ДТП: деталі 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 11 червня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:27 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:36 Симчишин натякнув на звільнення керівників підрозділів і підприємств через недостатню ефективність 18:59 «На щиті» повертаються 5 жителів Хмельниччини: імена 18:14 На Хмельниччині 2 чоловіків підозрюють у зґвалтуванні жінки: що відомо 17:30 Тетяні Крупі продовжили строк дії процесуальних обов’язків: деталі 16:58 На Хмельниччині оголосили штормове попередження 16:29 На Шепетівщині викрили мережу підпільних гральних закладів 15:43 Затримали хмельничанина, який сам організував замах на своє життя 15:02 Депутати і керівник суду з Хмельниччини заробляють на електроенергії: хто саме і скільки 14:19 «30 гривень не буде»: що каже міськрада про тарифи на проїзд і валідатори в маршрутках
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up