Смертельне зіткнення. На Хмельниччині трагічно загинув 21-річний мотоцикліст

Смертельне зіткнення. На Хмельниччині трагічно загинув 21-річний мотоцикліст
  • ДТП сталася у Старокостянтинівському районі вранці 3 червня.
  • За попередньою інформацією, юнак не впорався з кермуванням і мотоцикл влетів у дерево.
  • Хлопець помер на місці.

Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні, 3 червня, на дорозі біля села Криниця. Близько 8-ї години 21-річний юнак їхав до села на своєму мотоциклі "МТ 10" та не впорався з керуванням. Внаслідок чого мотоцикліст врізався у дерево. Хлопець помер на місці події. Про це повідомили у ГУ НП Хмельницької області.

По даному факту працівники поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Слідчі з’ясовують усі обставини ДТП.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
13:39 Жінку з Хмельниччини збив мотоцикліст у курортному Яремче: потерпіла у лікарні 12:58 Новий поїзд Львів — Хмельницький вирушив у перший рейс: де має зупинки 12:19 На Хмельниччині з води врятували чотирьох чоловіків на SUP-дошках (ВІДЕО) 11:41 У підʼїзді на Кам’янецькій пролунав вибух: що відомо Від читача 15:36 Microsoft і Google попереджають користувачів про нову хвилю шахрайств 11:02 Хмельниччина втратила шістьох захисників. Хто вони 10:33 У Хмельницькому засудили російського боксера Валуєва: він відреагував 10:01 Робота у Хмельницькому із зарплатою до 45 тисяч гривень (СПИСОК ВАКАНСІЙ) 09:03 Зміни для клієнтів Хмельницькобленерго: запустили новий особистий кабінет 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 11 липня 21:11 Хмельниччину накриє липнева прохолода: прогноз погоди на завтра 20:29 На Хмельниччині попрощались із чотирма воїнами photo_camera 19:48 Рейтинг університетів України 2025: де опинилися виші Хмельниччини 19:21 Пів року боровся за життя: у Хмельницькому попрощалися з воїном Володимиром Мницею photo_camera 18:47 Зміниться рух автобуса №5 у Хмельницькому (ГРАФІК) 18:08 Переховувався два роки за кордоном: підозрюваного з Хмельниччини затримали в Німеччині 17:39 96 медиків з Хмельниччини загинуло від початку повномасштабної війни. Їх вшанували 17:07 Суд заблокував відкликання чотирьох «Слуг народу» з Кам’янця: деталі 16:32 На Хмельниччині автівка злетіла з дороги та врізалась у дерево (ФОТО) 16:10 Масштабна атака на Хмельниччину: що відомо про загиблого чоловіка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up