У ДТП біля Скаржинець загинув екс-начальник Ізяславського відділення поліції

У ДТП біля Скаржинець загинув екс-начальник Ізяславського відділення поліції
  • Жахлива аварія сталася вчора, 12 листопада.
  • Водій однієї автівки й пасажир іншої померли на місці.
  • Загиблим водієм є колишній начальник Ізяславського відділення поліції Олександр Трубіцький.

Страшна аварія сталася біля села Скаржинці, вчора, 12 листопада. Зіткнулись два автомобілі "Skoda Octavia". Загинуло двоє людей - водій однієї автівки та пасажир іншої. Травми отримали ще четверо людей, серед них двоє маленьких дітей до 6 років. На місці події працювали рятувальники. Їм довелося діставати з автомобілів тіла загиблих, які були заблоковані. Наразі правоохоронці з’ясовують всі деталі трагедії. 

У соцмережі Facebook небайдужі хмельничани відкрили збір коштів на допомогу родині одного з загиблих. Про це на своїй сторінці повідомив Ігор Мішин. 

“В жахливій ДТП загинув наш сусід Олександр”, - написав він. У дописі розміщена світлина загиблого чоловіка, на якій він у формі. А також є відомості про батьків його дружини, що подані разом з банківськими реквізитами. 

Відео дня

Чоловік, який загинув - Олександр Трубіцький. З його декларації стало відомо, що раніше він обіймав посаду начальника Ізяславського відділення поліції. Документ про своє майно і доходи він подав уже після звільнення в 2017 році. 

У дописі Ігоря Мішина йдеться і про стан дружини загиблого - Оксани. Наразі вона у важкому стані. Постраждали в аварії і двоє дітей подружжя. Вони перебувають в лікарні з забоями. 

 

!!! УВАГА !!! ! ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ! 12 ЛИСТОПАДА в жахливій ДТП загинув наш сусід Олександр, з ЖК БАРВИ, Кармелюка 5/7, його...

Опубликовано Ігором Мішиным Пятница, 13 ноября 2020 г.

 

Із декларації Оксани Трубіцької відомо, що вона займає посаду в Територіальному управлінні Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області. Також вона задекларувала автомобіль  "Skoda Octavia" 2004 року випуску, на якій сім’я потрапила в аварію. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
15:06 Пережив теракт в Оленівці та російські катівні. З полону на Хмельниччину повернувся Павло Крачан (ФОТО) 14:13 Вийшла з дому і не повернулася: на Хмельниччині розшукують літню жінку 13:18 Хмельниччина — серед лідерів по народжуваності двійнят у 2025 році 12:28 У громадах Хмельниччини попрощались із п'ятьма воїнами. Імена photo_camera Від читача 16:19 Триває Всесвітній тиждень серцевого ритму: АРИТМІЯ (відео) 11:37 У Хмельницькому збили пенсіонера, який переходив дорогу поза «зеброю» 11:01 Нічна атака 7 червня. Скільки шахедів збили на Хмельниччині? 10:05 Рейтинг навчальних закладів Хмельницького за відзнаками випускників (ІНФОГРАФІКА) 09:04 Просять не наближатися до Хмельницької АЕС та водосховища: територію посилено охороняють 21:01 Чи буде дощ? Прогноз на 7 червня для Хмельниччини 20:30 Масштабні відключення світла фіксуються у Хмельницькому. Коли відновлять постачання 19:54 У Хмельницькому зросла середня зарплата: кому платять найбільше 19:12 На Хмельниччині зникла пенсіонерка: поліція просить допомоги (ФОТО) 18:18 Хмельниччина попрощалась із 19-річним волонтером, розробником дронів – Максимом Старостіним (ФОТО) photo_camera 17:47 18 тролейбусів йдуть на списання. Скільки їх всього у Хмельницькому? 17:03 Працівниці «газової служби» обікрали п’ять пенсіонерок з Хмельниччини. Їх затримали 16:08 Яку роботу пропонують та скільки платять. Гарячі вакансії у Хмельницькому 15:36 ІІ Український форум - розвиток інтелектуального капіталу України в умовах війни (новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up