У Хмельницькому збили жінку на пішохідному переході: вона померла

У Хмельницькому збили жінку на пішохідному переході: вона померла
  • За кермом автомобіля був 20-річний хмельничанин.
  • Жінку одразу доправили до лікарні, але врятувати її не змогли.

 

Дорожньо-транспортна пригода сталася 21 листопада на вулиці Народної Волі. Близько 17-ї години  хмельничанин на автомобілі "Skoda" збив пенсіонерку, яка йшла по нерегульованому пішохідному переході.

У результаті ДТП жінка отримала травми. Її одразу доправили до реанімаційного відділення Хмельницької обласної лікарні. На жаль, врятувати постраждалу не змогли, уже за кілька годин вона померла не приходячи до тями. Про це поінформували у Секторі комунікації поліції Хмельницької області.

Наразі за даним фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 3 до 8 років. Слідчі дії тривають.

Читайте також:

Водій, який збив двох жінок на переході у Шепетівці, наступного дня здався поліції. Він посадовець

На вулиці Вайсера автомобіль на швидкості влетів у дерево (ВІДЕО)
 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (22)
  • Петро Стаднік
    Та яке від 3 до 8, померла ще буде крайня- чого ходить по пішохрдному переході!!! Це як в полтаві з хлопчиком на велисопеді, рестораторку виправдали яка насмерть збила, а крайнім вийшов хлопчик бо по пішохрдкі іхав на велисопелі а нес його в руках!!! Жах , всіх суддів розстріляти, інге не поможе!!!
  • Костя Полищук
    Пожизнено садить нада.тогда будут пропувать
  • Тамара Саницкая
    ЛЮДИ будуть гинути під колесами мажорів і безбашенних вбивце-водіїв,  поки  "правильну" меддовідку  можна купити у нарколога і психіатра
  • Инна Онищук
    І от ,пішехід завжди прав... че було валити не там де тре, в темноті...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
09:30 Воїнів з Хмельниччини посмертно відзначили нагородами (ІМЕНА, ФОТО) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 11 грудня (ІНФОГРАФІКА) 21:15 Графік відключень світла на 11 грудня у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО) 19:33 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) Від читача 15:25 Жінка-лідерка у Хмельницькій митниці: історія професійного шляху від інспектора до начальника митного поста 18:24 10 старих тролейбусів спишуть. Які будуть замість них? 17:38 У Хмельницькому попрощалися із воїном Сергієм Бульбаном play_circle_filled 16:55 Новий автобусний маршрут запустять у Хмельницькому (КАРТА) 16:10 Курси професій у Хмельницькому: де здобути нові знання та навички 16:09 Менінгококова інфекція на Хмельниччині: скільки хворих і що слід знати 15:45 Закладчику з Хмельницького загрожує до 12 років тюрми 15:12 Маршрут №8 продовжать, а №4 підсилять: як курсуватимуть нові тролейбуси у Хмельницькому photo_camera 14:49 «Слуга народу» ініціює відкликання депутата Старосинявської селищної ради 14:14 З початку року через центр зайнятості на Хмельниччині працевлаштувалися 13,8 тисячі осіб 13:31 НАБУ проводить обшуки у Хмельницькій державній податковій службі: що відомо 12:48 У Кам’янці відкрили меморіальну дошку Сергію Надольському 12:03 В Меджибізькій громаді попрощалися із захисником Василем Шинкаруком play_circle_filled 11:03 Неповнолітній збив велосипедистку на Хмельниччині. Жінка в лікарні 10:42 До двох років засудили жителя Хмельницького району, який принижував рідну маму 10:33 Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко 11 грудня виступлять у Хмельницькому! (новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up