У Хмельницькому з’являться дві нові зупинки

У Хмельницькому з’являться дві нові зупинки
  • Одну з них встановлять біля військового шпиталю.

  • Іншу — поряд із педагогічною академією.

Біля військового шпиталю на вулиці Чорновола встановлять нову зупинку. Зробить це правозахисна громадська організація «Соломон». Дозвіл на встановлення зупинки дав виконавчий комітет Хмельницької міської ради. Відповідне рішення прийняли на засіданні вчора, 28 березня. На місці для очікування громадського транспорту будуть сіті-лайти, які організація впродовж 5 років використовуватиме безкоштовно.

Цього ж дня підприємця Ігоря Ковальчука зобов’язали встановити зупинку транспорту біля Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії на вулиці Проскурівського підпілля (напрямок руху від центру міста). На цій зупинці також будуть сіті-лайти, які підприємець використовуватиме безкоштовно протягом 5 років.

Підприємець облаштує місце для очікування транспорту в якості компенсації за те, що довгий час він використовував торговий павільйон біля «Темпу» без відповідних документів. Про це vsim.ua розповів заступник хмельницького міського голови Андрій Бондаренко.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Сіма
    Невже безкоштовно, а не по 500 тис.грн. за кожну при реальній вартості максимум 50 тис., ну в крайньому випадку 100 тис.грн.? Симчишин, втрачаєш свій прибуток.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Березень завершиться дощем: погода для Хмельниччини на завтра 20:31 У Хмельницькому завтра поховають двох військових: Олександра Орошкевича та Миколу Бойченюка 20:13 На 140 вулицях відключатимуть світло у Хмельницькому 31 березня 19:29 На Хмельниччині попрощаються з чотирма воїнами. Хто вони Від читача 15:58 «Брама»: як смартфон у руках кожного українця стає зброєю проти пропаганди та шахрайства 18:48 Оголосили підозру водію за ДТП із загиблою матір’ю двох дітей 18:08 Відмовляли, бо був в СЗЧ: хмельничанка розповіла історію поховання захисника на Шаровечці 17:43 У Хмельницькому на світ з’явилася трійня 17:01 У Хмельницькому попрощалися з бійцем «Азову» Валерієм Мельничуком 16:22 Дві схеми збуту наркотиків викрили на Хмельниччині: затримано сімох осіб 15:41 На Хмельниччині 18-річний мотоцикліст потрапив у ДТП: хлопець у реанімації 15:05 На Хмельниччині працівника «Укрзалізниці» підозрюють у вирубці лісу в заповіднику 14:24 На щиті — четверо військових з Хмельниччини: Громський Анатолій, Загрубський Сергій, Крижановський Юрій та Панасюк Роман 13:43 Смертельна ДТП у Хмельницькому: судитимуть водія, який збив жінку на «зебрі» 13:20 Інтернет без світла у Хмельницькому: як працює PON від «Еверест» (новини компаній) 13:01 У Хмельницькому районі травмувався мотоцикліст: він зіткнувся з легковиком 12:22 Вважалися зниклими безвісти: підтвердилася загибель двох захисників з Хмельниччини 11:48 У Хмельницькому районі автівка збила велосипедиста 11:14 Трагедія поблизу Давидківців: у якому стані діти, що вижили в ДТП 10:44 Мама загинула, діти в реанімації: деталі ДТП у Хмельницькому районі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up