У Раковому на авто впало дерево. Що кажуть комунальники

У Раковому на авто впало дерево. Що кажуть комунальники
 • Відео зі зламаним деревом з’явилося вчора, 1 жовтня.

 • Повідомлялося, що люди зверталися з приводу нього, але реакції не було.

 • Запитали про це в комунальників.

Цими вихідними на вулиці Героїв АТО, що в мікрорайоні Ракове, впало дерево. У пості, опублікованому місцевим Telegram-каналом «Хмельницький Live», стверджується, що впало воно на припарковані авто. На доданому відео видно власне дерево та машини. Чи зазнали вони якихось пошкоджень, зрозуміти з ролика складно. У публікації також ідеться, що мешканці неодноразово зверталися з приводу дерева до «ЖЕКу», але реакції там не було.

З цього приводу журналіст vsim.ua звернувся до комунального підприємства «Управляюча муніципальна компанія „Озерна“», на балансі якої перебувають будинки мікрорайону Ракове. Головний інженер Галина Сладкомедова сказала, що звернень з приводу дерева, яке впало, раніше не було — вона особисто це перевіряла сьогодні, 2 жовтня.

Вона також розповіла, що сьогодні виїжджала на місце події та оглядала дерево. За словами Галини Сладкомедової, зовнішніх ознак гниття дерева не було — цей процес почався зсередини. Тому комунальники не могли передбачити, що воно може впасти.

Відео дня

— На цьому дереві не було, наприклад, гниття, а всередині стовбур гнилий. Гниття почалося із середини. Ми не могли просто передбачити (що воно може впасти — прим. авт.), тому що у Раковому дуже багато дерев отаких старих. А це американський ясен, він дуже швидко росте і руйнування почалося всередині стовбура, — розповіла Галина Сладкомедова.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (5)
 • Виталий Антонюк

  Не став авто під дерево
 • Руслан Петрович

  Скажуть що ніхто не звертався, немає бумаги немає діла😁
 • Freer

  Страхуйте авто на КАСКО і проблем не буде
 • ЧитачЧитачів

  Тримали би авто на спеціалізованих стоянках і не мали би проблем. А так - понакладають корита де попало і ще щось вимагають.

keyboard_arrow_up