У Старокостянтинові самокат зіткнувся з «BMW». Двоє дітей у лікарні
- Травми отримали 12-річна кермувальниця самоката та її пасажирка.
Поліція встановлюж обставини аварії у Старокостянтинові. Там трамувались двоє дітей.
Подія трапилась вчора, 25 червня, на перехресті вулиць Болбочана та Яворницького. Там близько 18-ої години зіткнулись електросамокат та автомобіль «BMW». Останнім керував 17-річний хлопець. А за кермом самоката їхала 12-річна дівчинка та її пасажирка.
Дівчата отримали травми. Їх госпіталізували до Хмельницької міської дитячої лікарні.
За даним фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілим тілесні ушкодження) Кримінального кодексу України. Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини події.

Читайте також:
Електросамокати на дорогах Хмельницького: що порушують водії і як їх карають
В аварії у Кам'янці загинув 18-річний мотоцикліст
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
-
Vera GorbatkoМоже батькам хтось вставить клепку -
Іван Кузьменкопотерпілим самокатчикам щей ремня по сраці ввалити .
Сергій Галайдюк reply Іван КузьменкоІван Кузьменко та ні, ви що! Не можна! Це ж діти! Це травмує дитячу психіку! Не можна прикладати фізичну силу! За таке ще й покарання для батьків може буть! Тільки виховна бесіда, з дітьми і з батьками!! Це я привів розповсюджені фрази дитячих психологів... От така зараз ситуація...