У Старокостянтинові самокат зіткнувся з «BMW». Двоє дітей у лікарні

У Старокостянтинові самокат зіткнувся з «BMW». Двоє дітей у лікарні
  • Травми отримали 12-річна кермувальниця самоката та її пасажирка. 

Поліція встановлюж обставини аварії у Старокостянтинові. Там трамувались двоє дітей.

Подія трапилась вчора, 25 червня, на перехресті вулиць Болбочана та Яворницького. Там близько 18-ої години зіткнулись електросамокат та автомобіль «BMW». Останнім керував 17-річний хлопець. А за кермом самоката їхала 12-річна дівчинка та її пасажирка. 

Дівчата отримали травми. Їх госпіталізували до Хмельницької міської дитячої лікарні. 

За даним фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілим тілесні ушкодження) Кримінального кодексу України. Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини події.

Читайте також:

Електросамокати на дорогах Хмельницького: що порушують водії і як їх карають

В аварії у Кам'янці загинув 18-річний мотоцикліст

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Vera Gorbatko
    Може батькам хтось вставить клепку
  • Іван Кузьменко
    потерпілим самокатчикам щей ремня по сраці ввалити .
    Сергій Галайдюк reply Іван Кузьменко
    Іван Кузьменко та ні, ви що! Не можна! Це ж діти! Це травмує дитячу психіку! Не можна прикладати фізичну силу! За таке ще й покарання для батьків може буть! Тільки виховна бесіда, з дітьми і з батьками!! Це я привів розповсюджені фрази дитячих психологів... От така зараз ситуація...

keyboard_arrow_up