В ДТП на проспекті Миру постраждали дві людини (ФОТО, ВІДЕО)

В ДТП на проспекті Миру постраждали дві людини (ФОТО, ВІДЕО)
  • Аварія трапилася сьогодні, 26 жовтня, біля зупинки "Медтехніка".
  • Водіїв деблокували з автівок рятувальники.

Аварія трапилася сьогодні, 26 жовтня, біля зупинки "Медтехніка". Близько 14:00 на проспекті Миру зіткнулися дві автівки. Не розминулися "Lada" та "ВАЗ". Автомобілі зазнали сильних пошкоджень. Допоки на місці аварії працювали патрульні, дорожній рух здійснювався за сигналом регулювальника. 

За інформацією рятувальників, які працювали на місці аварії, постраждали обидва водії. Працівники ДСНС деблокували їх із автомобілів. Далі водіїв забрали "швидкі". Про це журналісту vsim.ua, який знаходився на місці події, повідомив пожежний-рятувальник молодший сержант Олександр Ящук. 

Неподалік місця аварії розташовані різноманітні торгові точки. Продавчиня одного з кіосків розповіла, що моменту зіткнення автівок не бачила. Натомість чула сильний звук, що виник в результаті зіткнення двох транспортних засобів.

Щоб отримати інформацію про аварію, ми звернулися до УПП в Хмельницькій області. У пресслужбі повідомили, що справою займається Головне управління Нацполіції в Хмельницькій області, оскільки дана ДТП з потерпілими. У ГУНП кажуть, що інформація стосовно аварії у них відсутня. Отож, хто займається дорожньо-транспортною пригодою наразі не відомо. Слідкуйте за оновленнями. 

Нагадаємо, два роки тому на цьому ж місці на проспекті Миру сталася смертельна аварія. Там зіткнулися “Lexus”  і “Opel”. Водій останньої помер у кареті “швидкої”.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (7)
  • Sergiy Rozum
    Чи то у мене стрічка новин у Fb змінилась, чи це осіннє загострення???
  • Ваня Малюский
    Шкода обох водіїв не по своїй вині постраждали, а що з водієм есперо, його знайшли?
  • Лариса Силенко
    Я особисто знаю хлопця з іншого постраждалого автомобіля, лежить у важкому стані в лікарні. Він ніколи не порушує правила,це просто шок і жахіття
  • Ваня Малюский
    Я їхав одразу за 99
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
19:02 На щиті троє воїнів з Хмельниччини: Олександр Дзигман, Сергій Зозуля та Микола Макарчук 18:01 Четверо військових травмовані, з кількома немає зв'язку внаслідок вибуху на полігоні 17:11 В ОВА розповіли про наслідки детонації на полігоні: що пошкоджено 16:27 У Кам’янці троє підлітків побили хлопця у парку: їм оголосили підозру Від читача 08:06 Протидія мобінгу (цькуванню) у трудовому колективі: як розпізнати, які наслідки та як захистити свої права 15:42 Після вибухів у Хмельницькому перевірили якість повітря: що показав моніторинг 15:05 Вибухи на території військової частини у Хмельницькому: офіційна інформація 14:29 У Хмельницькому діють аварійні відключення світла (АДРЕСИ) 13:52 У Хмельницькому 31 липня змінили рух автобусів: що треба знати 13:02 Завтра у Хмельницькому влаштують Медовий ярмарок 12:15 У Хмельницькому пролунали вибухи (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 11:48 У Кам’янці-Подільському BMW влетіла у квітковий кіоск: постраждала жінка (ВІДЕО) 11:15 В аварії на Старокостянтинівському шосе постраждав водій електровелосипеда 10:15 У Хмельницькому затримали військового, який втік в СЗЧ з автоматом 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:38 У Кам'янці 19-річний водій «BMW» протаранив квітковий кіоск 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 31 липня (ІНФОГРАФІКА) 21:01 Спека до +34: якою буде погода на Хмельниччині у п’ятницю 20:38 До війни працював вчителем: у Хмельницькому попрощались з Віктором Шугаєвим 20:15 Смертельна ДТП з вантажівкою біля кафе у Правдівці: що загрожує водію
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up