В ДТП на Шепетівщині загинув червонокнижний лось
- Тварина вночі вибігла на проїжджу частину.
Подія сталася вночі 24 червня 2026-го між Шепетівкою та селом Кам’янка. Згідно з інформацією Держекоінспекції у Хмельницькій області, червонокнижний лось вибіг на дорогу. Водій не встиг вчасно зреагувати та уникнути зіткнення. Від сильного удару тварина отримала тяжкі травми та загинула на місці. Автомобіль зазнав значних механічних пошкоджень. Працівниками поліції оформлено відповідні матеріали за фактом ДТП.
— Лось європейський належить до видів, занесених до Червоної книги України, та перебуває під особливою охороною держави. Саме тому факти загибелі цих тварин перебувають на особливому контролі природоохоронних органів. Наразі Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області вживаються заходи щодо розрахунку наданих збитків та пред’явлення претензії щодо їх відшкодування, — повідомила Держекоінспекція.
Читайте також:
Викинув той-тер’єра з сьомого поверху: як покарали жителя Хмельниччини
Поблизу Хмельницького виявили виснажених коней у господарстві: триває перевірка
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
-
Микола МарковськийЖалко тваринку. Скільки дійсно настоящих "лосів" виживає в ДТП, а тут такий жах.