В Городку "Peugeot" влетів у електроопору. Пасажир загинув на місці
- Іномарка рухалась по вулиці Шевченка, що у Городку.
- Автомобіль "Peugeot" врізався в електроопору.
- Пасажир загинув на місці, а водія діставали з потрощеної автівки рятувальники.
Автомобіль «Peugeot» врізався в електроопору. У салоні перебував водій та його пасажир. Аварія сталась сьогодні вночі, 22 лютого, близько першої години ночі в Городку. Про це повідомляють у прес-службі ДСНС у Хмельницькій області.
Рятувальникам, які прибули на місце події, довелось витягувати з автівки водія, якого затиснуло металевими конструкціями. Його забрала "швидка". З машини визволили і тіло пасажира, який від отриманих травм загинув на місці.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.