В Городку "Peugeot" влетів у електроопору. Пасажир загинув на місці

В Городку "Peugeot" влетів у електроопору. Пасажир загинув на місці
  • Іномарка рухалась по вулиці Шевченка, що у Городку. 
  • Автомобіль "Peugeot" врізався в електроопору. 
  • Пасажир загинув на місці, а водія діставали з потрощеної автівки рятувальники. 

 

 

Автомобіль «Peugeot» врізався в електроопору. У салоні перебував водій та його пасажир. Аварія сталась сьогодні вночі, 22 лютого, близько першої години ночі в Городку. Про це повідомляють у прес-службі ДСНС у Хмельницькій області. 

Рятувальникам, які прибули на місце події, довелось витягувати з автівки водія, якого затиснуло металевими конструкціями. Його забрала "швидка". З машини визволили і тіло пасажира, який від отриманих травм загинув на місці. 

В Городку "Peugeot" влетів у електроопору. Пасажир загинув на місці, фото №1 на сайті vsim.ua

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up