В ОДА розповіли, коли на Хмельниччині відновить роботу громадський транспорт

В ОДА розповіли, коли на Хмельниччині відновить роботу громадський транспорт
Фото - Хмельницька ОДА
  • У Хмельницькому пройшло засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС.
  • Комісія дозволила поновити пасажирські перевезення на Хмельниччині.

Вчора, 15 квітня, пройшло позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Традиційно, питання номер один – заходи, спрямовані на боротьбу з COVID-19.

За словами першого заступника голова ОДА Сергія Тюріна, ситуація в області надалі є напруженою. Тому зважаючи на «червону» зону, основне завдання правоохоронців і чиновників - забезпечити контроль за дотриманням карантинних обмежень.

Як повідомляють в ОДА, зважаючи на скарги мешканців, нелегальні пасажирські перевезення і труднощі із добиранням на роботу працівників критичної інфраструктури, пропонують таки відновити рух транспорту. 

З понеділка, 19 квітня, на Хмельниччині вирішили дозволити перевезення пасажирів перевізниками з встановленням певних обмежень, а саме – здійснювати перевезення пасажирів у кількості, не більшій, що визначена місцями для сидіння. 

ЩО ПІД ЗАБОРОНОЮ:

  • приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності, у тому числі атракціонів і тематичних парків, а також організацію інших видів відпочинку та розваг;
  • з 19.04.2021 року – здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному, залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному сполученні, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб.

При цьому перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням пасажирами під час перевезення засобів індивідуального захисту. 

ДОРУЧИЛИ:

  • органам місцевого самоврядування забезпечити проведення дезінфекції місць масового перебування людей;
  • Головному управлінню ДСНС України в області забезпечити проведення дезінфекції місць масового перебування людей за зверненнями органів місцевого самоврядування та з наданням паливо-мастильних матеріалів;
  • ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» з метою здійснення контролю за особами, які знаходяться на самоізоляції, забезпечити інформування Головного управління Національної поліції в області та Управління патрульної поліції в області інформацією про місце їх перебування;
  •  створити групи патрулювання для забезпечення контролю за виконанням дотримання епідемічних заходів суб’єктами господарювання та громадянами, які знаходяться на самоізоляції.

Рішення комісії діятиме на період карантину.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Дмитро Кавецький
    а що з школами?
  • Малинка
    👍👍👍👍🙏🙏🙏🙏
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:15 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 30 червня 21:01 Хмельниччину й далі накриватиме спека: погода на 30 червня 20:24 Відключення світла у Хмельницькому 30 червня: у списку понад 180 вулиць (АДРЕСИ) 19:41 «На щиті» — воїни з Хмельниччини: Олександр Бегдай, Володимир Холод та Сергій Якимов Від читача 12:14 Пропозиції до Бюджетної декларації на 2027–2029 роки 19:16 У Хмельницькому створять безбар'єрний маршрут від проспекту Миру до Соборної 18:42 У Хмельницькому 5 липня змінять маршрути громадського транспорту: перелік 18:15 Прихильницю УПЦ Кохановську відлучили від церковного життя 17:39 У Райковецькій колонії зареєстрували шлюб 17:02 На кордоні затримали жителя Хмельниччини, який вів чоловіка через гори 16:21 Синоптики попередили про грозу на Хмельниччині 29 червня 16:10 Експрес-відновлення серед тижня: де відпочити неподалік від Хмельницького та не випадати з роботи (новини компаній) 15:45 У підземці біля «Либідь Плази» встановлять ліфт для людей з інвалідністю 15:02 На Хмельниччині потонули двоє чоловіків: один із них — у Південному Бузі 14:39 Понад 53 млн грн збитків: на Хмельниччині викрили масштабну земельну аферу 14:04 У Хмельницькому та області аварійні відключення світла через спеку 13:26 На Хмельниччині викрили схему розтрати коштів на житло для дітей: четверо підозрюваних 12:55 Навіки 24 роки: у Хмельницькому попрощалися із Артемом Круком photo_camera 12:30 На Хмельниччині спека посилиться до +40°: фіксують температурні рекорди 12:12 На Хмельниччині заборонили відвідування лісів на період аномальної спеки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up