В поліції розповіли деталі смертельної ДТП на Трудовій

В поліції розповіли деталі смертельної ДТП на Трудовій
Фото - ГУ Національної поліції Хмельницької області
  • Аварія трапилась біля ТРЦ «WoodMall» 9 липня.
  • Внаслідок зіткнення загинув 45-річний чоловік.
  • Деталі події розповіли в поліції. 

Правоохоронці розслідують аварію на Трудовій, в якій загинув 45-річний чоловік. Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 9 липня, біля торгово-розважального центру «WoodMall». Трапилось це близько 18:30. Деталі події з'ясовують слідчі відділу розслідування ДТП СУ Головного управління Нацполіції області. 

Як стало відомо, це було лобове зіткнення двох автомобілів - "Fiat Tipo" та "BMW Х1". В результаті аварії 45-річний водій легковика "Fiat" від отриманих травм загинув на місці.  Як додають в поліції, водійка "BMW" не постраждала. Обидва автомобілі забрали на арешт-майданчик. 

За даним фактом правоохоронці вже відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами».

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (21)
  • Anton1530
    Губами... об подушку безпеки.З такими губами тай подушки нетреба.
  • Александр Барон
    Вот так ехал домой и уехал в последний путь...
    А курица дальше будет жить.
  • Inna Inna
    Папочка мажорик відкупить донечку мажорку,загиблого водія зроблять виним, така вже у нас система, гроші роблять чудеса.
  • Vladimir Subarych Kocherhin
    Деталі будуть коли папа мажорки гроші занесе!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
11:51 За 8 тисяч євро у Молдову: деталі схеми для мешканця Кам’янця-Подільського, який хотів виїхати photo_camera 11:03 На полігоні у Хмельницькому знайшли фрагменти тіл 10:32 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 10:05 Снігурова затримали через розбещення неповнолітніх play_circle_filled photo_camera Від читача 08:06 Протидія мобінгу (цькуванню) у трудовому колективі: як розпізнати, які наслідки та як захистити свої права 09:33 У Нетішині вантажівка зіткнулася із рейсовим автобусом. Постраждали пасажири photo_camera 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 4 серпня (ІНФОГРАФІКА) 20:02 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 19:12 Півтора року без рішень: як конфлікт навколо ЦРЛ паралізував роботу Хмельницької райради 18:11 Не лише «справа Снігурова»: 5 історій про те, як на Хмельниччині карали за подібне 17:44 Чоловік обікрав лікарню на Хмельниччині 17:07 П'яна ДТП із перекиданням: водій Peugeot "надув" 2,68 проміле 16:49 Заступника голови ОВА викрили на мільйонних «відкатах» за ремонт доріг play_circle_filled photo_camera 16:04 У Хмельницькому попрощаються з двома військовими 15:27 Чотирьох водіїв під наркотиками оформили хмельницькі патрульні 14:43 Місцями град: синоптики попередили про погіршення погоди 14:08 Агафія і Лео: як хмельничани називали дітей у липні 13:01 Не зовсім футбольний репортаж про історичний матч «Епіцентру» в Камʼянці play_circle_filled photo_camera 12:40 На Хмельниччині внаслідок ДТП загинув чоловік, його дружина – у лікарні 11:59 Врятували від падіння в прірву: на Бакоті під ногами письменниці обвалилася стежка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up