"ВАЗ" влетів в "МАН". В страшній ДТП на Хмельниччині загинули водій легковика і його 11-річний син

"ВАЗ" влетів в "МАН". В страшній ДТП на Хмельниччині загинули водій легковика і його 11-річний син
  • Дорожньо-транспортна пригода сталася на трасі «Житомир - Чернівці».
  • Автомобіль "ВАЗ" виїхав на зустрічку і лоб у лоб врізався у вантажівку «МАН».
  • В салоні "ВАЗу" було двоє дітей. 

 

Вчора, 14 червня,  53-річний хмельничанин на автомобілі «ВАЗ 2106» рухався по трасі «Житомир - Чернівці». В салоні автомобіля було двоє його синів.

Поблизу села Соколівка Ярмолинецького району чоловік вирішив піти на обгін і виїхав на смугу зустрічного руху. Навпроти їхала вантажівка. Водій легковика  врізався в «МАН» лоб у лоб. Вантажівкою керував 23-річний житель Волинської області.

Корисне посилання

Актуальні пропозиції купити ВАЗ 2106 від 4200$ на Automoto.ua.

Як повідомляють у прес-службі ГУНП у Хмельницькій області, внаслідок зіткнення водій легковика та його 11-річний син, який перебував на передньому сидінні, загинули на місці події.

Молодший 9-річний син водія отримав численні тілесні ушкодження. З місця аварії його забрали в реанімаційне відділення Ярмолинецької центральної районної лікарні. Стан дитини важкий.

Наразі слідчі з’ясовують, що стало причиною ДТП. По даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами» Кримінального кодексу України.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
11:51 8 березня на Хмельниччині діятимуть графіки відключень світла (ГРАФІК) 11:04 Смерть 10-річного Вані через вибух: мама впевнена, що гранату в дім кинули умисно photo_camera 10:13 Врятувала сина, поки батько був із кулею в серці: історія хмельничани Тетяни, яка пережила полон 08:30 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 8 березня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) Від читача 10:39 93 тис кілометрів оптичних ліній - Укртелеком підбив підсумки 2025 року 18:04 Синоптики розповіли, якою буде погода на Хмельниччині 8 березня 17:07 Омбудсман перевірив гуртожиток для ВПО у Кам’янці-Подільському: виявили недоліки 16:13 У Хмельницькому патрульні супроводили авто з породіллею до пологового 15:08 На війні загинули та померли п’ятеро жителів Хмельниччини 14:14 Штовхнув підлітка зі скутера та поїхав: на Хмельниччині затримали 18-річного юнака 13:11 Перевірки військового обліку у Хмельницькому: графік на березень та квітень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up