Велолічильники у Хмельницькому: як працюють і навіщо вони

Велолічильники у Хмельницькому: як працюють і навіщо вони
Фото Сергія Толстіхіна
  • Датчики руху фіксують велосипедистів, які проїжджають повз. 

  • Із трьох табло, повноцінно працює одне. На Прибузькій велолічильник ще тестують, а на проспекті Миру його вже пошкодили вандали. 

  • В чому специфіка роботи оригінальних гаджетів та навіщо вони взагалі у Хмельницькому, дізнавалися журналісти vsim.ua.

Вже кілька тижнів місто обговорює “чудернацькі штуки”, які поставили у парку Чекмана, на проспекті Миру та на Прибузькій. Мова про велолічильники, що рахують велосипедистів, які проїжджають повз гаджети. Встановили їх не лише, щоб виділитися та здивувати хмельничан. За словами начальника управління ЖКГ Василя Новачка, лічильники мають конкретну функцію. 

Щороку на розвиток велоінфраструктури в місті виділяють кошти із бюджету. Архітектори розробляють проєкти, а комунальники втілюють їх у життя. Відтак у місті з’явилася доволі розгалужена система велодоріжок. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up