Загинув міліціонер разом зі своєю сім’єю. Хмельницький суд визначив покарання винуватцю резонансної ДТП

Загинув міліціонер разом зі своєю сім’єю. Хмельницький суд визначив покарання винуватцю резонансної ДТП
  • Резонансна ДТП сталася три роки тому неподалік Летичева. Водій «Toyota Land Cruizer» виїхав на зустрічну смугу та влетів в «ВАЗ 21063».
  • 29-річний дільничний інспектор, його 22-річна дружина та однорічний син загинули. 
  • Водію позашляховика призначили 9 років ув'язнення, однак захист та потерпіла сторона подали апеляцію. Нещодавно по даній справі відбулося нове судове засідання.

Трагедія сталася 1 серпня 2015 року. Дільничний інспектор Летичівського відділу УМВС їхав на своєму автомобілі разом з дружиною та маленькою дитиною. На виїзді з міста Летичів на зустріч йому вилетіла «Toyota Prado». Правоохоронець та його сім’я загинули на місці.

Одразу після ДТП родичі водія "Toyota" забрали його з місця події. Як виявилося за кермом авто був 23-річний Євген Неймак. Правоохоронці розшукали та затримали його згодом. 

30 червня 2017 року водія було визнано винним за частиною 3 статті Кримінального кодексу України та призначили покарання - 9 років позбавлення волі. Проте, і потерпілі, і обвинувачений подали апеляційні скарги. Розгляд справи тривав понад рік.

- 7 грудня 2018 року Хмельницький апеляційний суд виніс ухвалу у справі про автокатастрофу та залишив без задоволення апеляцію потерпілих, які вимагали для винуватця ДТП максимальне покарання згідно з санкцією статті, та частково задовольнив скарги обвинуваченого, залишивши при цьому той самий термін ув’язнення — 9 років, - повідомили у ГУ НП у Хмельницькій області.

Окрім того, на підставі частини 2 статті 404 Кримінального процесуального кодексу України колегія суддів виключила із судового рішення першої інстанції посилання на обставину, що обтяжує покарання, "вчинення злочину в стані алкогольного сп’яніння", та зарахувала в строк відбування покарання у вигляді позбавлення волі строк попереднього ув’язнення з 21 червня 2017 року по 7 грудня 2018 року з розрахунку 1 день попереднього ув’язнення за 2 дні позбавлення волі, — йдеться у повідомленні суду.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
  • Іван Васильчук
    Цим що у мантіях аукнеться, не за те гроші берете!
    Tornike Qebadze reply Іван Васильчук
    Не аукается, поскольку вся власть замазана и моет друг друга, судьи власти нужны и полезны, все дружат и ходят друг к другу в гости, кумовья между собой, поэтому апелляционники сидят спокойно, их нетронут, они с властью и бизнесом вместе.
  • Жанна Строкатюк
    Несправедливо! Корупція і далі процвітає.
  • Максим Фомин
    Дивний в нас кодекс. Мать втопила дитину після народження позбавленя волі на термін приблизно 3-4 роки. Пяний за кермом забив людину 9 років. Вкрав 5 мішків пшона 8 років. Депутат взяв хабар 3000000 грн застава 300000. Кумедно так і жевем)))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
19:00 На Хмельниччині чоловік відкрив стрільбу по людях. Є поранений 18:51 На Хмельниччині попрощалися з двома військовими, які вважалися зниклими безвісти 18:24 Мешканця Хмельниччини обвинувачують у контрабанді гуманітарних вантажівок для ЗСУ 17:47 Маршрутки без GPS і порушення графіків: у Кам’янці склали 42 акти на перевізників Від читача 11:25 ЧАТОВІ ОНЛАЙН: НОВА ПЛАТФОРМА ДЛЯ СВІДОМИХ ГРОМАДЯН 17:01 На Хмельниччині зафіксували перекриття русла річки через сміття 16:21 На Хмельниччині 39 мешканців отримали гранти на розвиток бізнесу 15:38 Хмельничани і «Останній дзвоник»: чим ділились у соцмережах цього дня photo_camera 15:11 Їм було 48 та 20 років: воїнів з Хмельницького району нагородили посмертно (ІМЕНА) 14:29 У Кам’янці-Подільському чоловік влаштував бійку в гуртожитку через ревнощі 13:44 Помер після інсульту в навчальному центрі: у Хмельницькому поховали Володимира Кицака 13:01 Хмельницький виконком розглянув 83 питання: що вирішили 12:45 Дитячі літні табори 2026 в Україні та за кордоном: Карпати, Болгарія 12:13 У школах Хмельницького пролунав останній дзвоник (ФОТО) 11:21 На Хмельниччині військовий продавав дизпаливо з частини — ДБР 10:34 У Хмельницькому за тиждень оштрафували водіїв на понад 171 тисячу гривень 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 Смертельна ДТП у Дунаївцях: водій Mercedes проведе 3 роки у в’язниці 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 29 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Похолодання та сильний вітер: погода на Хмельниччині 29 травня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up