На проспекті Миру чоловік не впорався з керуванням та врізався у перешкоду. На нього склали протокол за п’яне водіння.
На вулиці Панаса Мирного під колеса авто потрапив пішохід.
Протягом тижня сталося 26 аварія, в яких травмувалися 4 людини.
Журналісти vsim.ua продовжують аналізувати ситуацію на дорогах Хмельницького. Від 30 вересня до 6 жовтня у місті сталося 26 аварій. У них отримали травми 4 людини. Крім того, поліцейські спіймали 23 п’яний водіїв. Найчастіше їх оформляли на Кам’янецькій. Таку інформацію надали в управлінні патрульної поліції у Хмельницькій області.
Аварія сталася у середу, 2 жовтня, на проспекті Миру. За кермом «Daewoo Lanos» був 29-річний чоловік. Він не впорався із керуванням, і в результаті допустив наїзд на перешкоду. Патрульні виявили у водія ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду він відмовився. На чоловіка оформили адміністративні матеріали за статтею 124 КУпАП («Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна») і за частиною 1 статті 130 КУпАП («Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції»).
Під колеса автомобіля потрапив один пішохід. Аварія сталася на вулиці Панаса Мирного поблизу будинку №7. За попередніми даними поліції, водій на автомобілі «ВАЗ» скоїв наїзд на чоловіка, який переходив проїжджу частину по нерегульованому пішохідному переходу. Транспортна пригода сталася у п’ятницю, 4 жовтня, близько 10:20. Постраждалим виявився 63-річний місцевий мешканець. Його з тілесними ушкодженнями госпіталізували до лікарні.
Кількість ДТП — 26
Найбільше ДТП сталося у четвер — 8
Жодного ДТП не сталося у суботу та неділю
Травмовані — 4
Учасники ДТП: жінки — 7, чоловіки — 41
Наймолодшому — 19 років, найстаршому — 71 років
Найчастіше у ДТП потрапляв «Renault» — 6
Найчастіше ДТП ставалися на проспекті Миру — 3
Найпоширеніша причина ДТП — недотримання дистанції (12)
Оформили нетверезих водіїв — 23
Серед них усі чоловіки
Оформили вперше протягом року (ч. 1 ст. 130 КУпАП) — 22
Оформили втретє протягом року (ч. 3 ст. 130 КУпАП) — 1
Пройшли тест на стан сп’яніння — 18
Відмовилися від проходження — 5
Найбільше оформили водіїв автомобілів марки «ВАЗ» — 7
Найчастіше оформляли на вулиці Кам’янецькій — 4
Найбільше оформили у неділю — 6
Найменше оформили у вівторок та суботу — по 1
Наймолодший нетверезий водій — 23 роки, найстарший — 58 років
Читайте також:
У Хмельницькому спіймали львів’янина з фальшивими документами
«BMW» зіткнувся з «Mercedes» на Хмельниччині. Троє людей в лікарні
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.