Жителі Тернопільської перекрили рух транспорту через вимкнене світло в квартирах

Жителі Тернопільської перекрили рух транспорту через вимкнене світло в квартирах
  • Кілька десятків людей перекрили рух транспорту у Південно-Західному мікрорайоні. 
  • Місцеві жаліються, що їм вимкнули світло. 
  • На місці події патрульні намагаються відновити дорожній рух.

Ходять по пішохідному переході і не пропускають машини. Близько тридцяти хмельничан перекрили рух у вечірній час сьогодні, 23 травня. За інформацією прес-служби патрульної поліції, на дорогу вийшли жителі будинку 38.  

Акцію протесту влаштували через вимкнене світло в квартирах. Як повідомили самі ж мешканці поліцейським, кілька квартир заборгували за спожиту електроенергію і платити відмовляються. А світло, виявляється, вимкнули в усьому будинку. 

ОНОВЛЕНО:  Станом на 21:30 люди почали розходитися. Рух транспорту відновили. Жителі кажуть, що в будинку світло  ввімкнули. 

Відео дня

Тролейбуси стояли в заторі від Катіону

Нагадаємо, у березні через вимкнене світло в квартирах перекривали рух транспорту жителі вулиці Перемоги. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (7)
  • Anna Blonska
    З такими тарифами скоро і я платити не буду
  • Anatoliy Proskurovitch
  • Anatoliy Proskurovitch
    Олег reply Anatoliy Proskurovitch
    добилися чогось перекриттям?
    Anatoliy Proskurovitch reply Олег
    Ввімкнули ))
  • Anatoliy Proskurovitch
    Новий очільник ЖЕКу "Будівельник" повідомив, що борг 38-го будинку 86 тисяч.
    Олег reply Anatoliy Proskurovitch
    брєд. з таким боргом їм би вже відрізали б кабеля
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
13:32 Постраждали від ураження струмом на вагоні: який стан двох підлітків 13:10 ВСІМ Бізнес-ліга 2025: відеоогляди матчів другого ігрового дня play_circle_filled 12:25 На Інститутській не будуть їздити тролейбуси і автобуси 12:06 Пʼяний тракторист пропонував хабар патрульним Від читача 11:06 🚨 Масштабна спецоперація: Нацполіція штурмує наркобізнес — понад 200 обшуків по всій Україні! 11:24 Пілот F-16 Олексій Месь з Хмельниччини посмертно нагороджений «Золотою зіркою» photo_camera 10:28 У школах зʼявиться курс «Хмельницькознавство» 09:40 ВСІМ Бізнес-ліга 2025: фотоогляд матчів 3 туру та 1/4 фіналу photo_camera 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 13 травня 21:06 Чи дощитиме завтра: прогноз на 13 травня для Хмельниччини 20:48 Троє воїнів повернулись «на щиті» на Хмельниччину photo_camera 20:17 Коли прийде потепління – синоптики назвали орієнтовну дату 19:45 У Хмельницькому будуть відключення світла 13 травня (АДРЕСИ) 19:17 Родина три роки чекає тіло загиблого бійця з Хмельниччини 18:45 Хмельницький «Сокіл» — півфіналіст футзальної Екстраліги (ВІДЕО) play_circle_filled 18:30 «Слуга народу» хоче відкликати 5 депутатів міськради Кам’янця: у чому причина 17:55 На Хмельниччині громада «зекономила» на виплатах дітям-сиротам. Був суд 17:22 На Хмельниччині суд не дозволив ув’язненому піти служити: деталі 16:56 Палац спорту, нова школа та сміттєзвалище: дізналися, що з великими будівництвами у Хмельницькому 16:13 Двох підлітків вдарило струмом на даху поїзда у Хмельницькому
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up