340 мільйонів віддали хмельничани з власних кишень на оборону України

340 мільйонів віддали хмельничани з власних кишень на оборону України
  • З 2014 року для працюючих українців запровадили військовий збір.
  • Щомісячно з зарплат вираховують 1,5% на потреби армії.
  • В 2018 з хмельничан вдалося зібрати на 35 мільйонів більше ніж минулого року.

З 2014 року для всіх працюючих українців запровадили військовий збір. Таким чином держава намагалася пововнити бюджет країни та зміцнити армію. Минуло чотири роки, а “тимчасове нововведення”, досі діє. І, як показують дані фіскальної служби, з кожним роком приріст військового збору зростає.

Так, в 2018 році працюючі хмельничани віддали з власних карманів на оборону України на 10% більше ніж в 2017 році. Наразі внесок платників військового збору Хмельницької області до державного бюджету склав 340 мільйонів гривень. Це на 35 мільйонів більше від минулорічних надходжень в аналогічному періоді. Про це повідомили на сайті Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області.

 Таку динаміку фіскали пояснюють зменшенням “зарплат у конвертах”. У ході перевірок Держпрацею та ДФС вдалося легалізувати сотні “тіньових” робітників. З працівниками офіційно оформили трудові відносини, як наслідок, по 1,5% на військовий збір, вдалося отримати з кожної зарплати.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Анна Кириченко
    Взагалі то у нас кишені. А скільки в мене із неї забали- то моя справа.
  • Беркут
    Вы напишите лучше какая часть из этих денег была украдена. Такие репортажи будут интереснее.
  • Оксана Новіцька
    скільки коштує життя молодої людини?це КРУГЛЕНЬКА сума?напевно воно безцінне
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:04 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 У Хмельницькому районі велосипедист наїхав на жінку, яка переходила дорогу 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 12 червня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Хмельниччину накриє негода 12 червня: синоптики попередили про шквали та град Від читача 11:35 Нульова толерантність до дискримінації 20:32 На 44 вулицях не буде світла у Хмельницькому 12 червня: адреси 20:06 Загинули четверо військових з Хмельниччини: Анатолій Горенко, Олег Огневюк, Максим Солдатенко, Юрій Штєнцов 19:57 «Жінка, яка формує світ»: міжнародний форум відбувся у Хмельницькому 11 червня photo_camera 19:28 У Хмельницькому патрульні виявили двох пʼяних водіїв: один із них керував Tesla 18:52 Двом чоловікам з Хмельниччини оголосили підозру у груповому ґвалтуванні 18:11 Виконком Хмельницького ухвалив 96 рішень: куди спрямують кошти громади 17:28 У Хмельницькому попрощаються з двома воїнами: Віталієм Галаганом та Андрієм Старим 16:49 У Хмельницькому 232 випускники отримали відзнаки громади за успіхи у навчанні (ФОТО) 16:05 Із Хмельницької райадміністрації до ОВА: Кордонський став заступником Тюріна 15:25 Хмельницька АЕС запрошує на роботу: список усіх вакансій 14:51 На Хмельниччині п’яний підліток спричинив аварію з постраждалими: його затримали 14:06 «Тато, я так хотіла, щоб ти був поруч»: хмельничанка прийшла у випускній сукні до портрета загиблого батька 13:37 Град та злива: у Хмельницькому та області оголосили штормове попередження 13:08 У центрі Хмельницького відключать воду 12 червня 12:28 У Хмельницькому районі мотоблок зіткнувся з легковиком: чоловік у лікарні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up