Акрилові ванни: переваги та недоліки (новини компаній)

Акрилові ванни: переваги та недоліки (новини компаній)

Зараз ми часто намагаємось зробити своє помешкання ще більш зручним та комфортним. Особливо важливою в оселі є ванна кімната. Спробуємо сьогодні розібратись, яка ванна буде чудово доповнювати ваш інтер’єр і слугувати хорошим помічником у побуті.

Найбільш популярними зараз стають акрилові ванни, проте, звісно, і вони мають свої переваги та недоліки. Спробуємо їх виділити.

Щодо плюсів:

  1. Комфортабельність. По-перше, ванни з акрилу дуже приємні на дотик, по-друге, надзвичайно теплі. Якщо набрати гарячу воду, то вона тривалий час не остигатиме.
  2. Дизайни. Насправді, акрилові ванни бувають дуже незвичайні за формою та зовнішнім виглядом. Ви точно підберете щось під дизайн своєї ванної кімнати, адже зараз з’являються навіть кольорові зразки сантехніки, що не рідко використовується в інтер’єрі з метою цікавої стилізації.
  3. Невелика вага. Якщо пригадати, якими важкими були чавунні ванни і навіть вимагали посилення підлоги, то армований пластик надзвичайно легкий. А для помешкання – це прекрасно та зручно.
  4. Ціна-якість. Це співвідношення тут абсолютно виправдане. Хоча чавунні ванни можуть слугувати навіть більш, ніж чверть століття, проте акрил – також дуже надійний матеріал. Моделі з цього матеріалу можуть спокійно слугувати 10-15 років, а іноді й більше.

Проте, звичайно, тут можуть бути і недоліки. Зокрема:

  • Акрил має невисоку жорсткість, тому під вагою прогинається, хоча це можна виправити додатковим посиленням або ж установкою спеціального каркасу.
  • Примхливість у догляді. Хоча очищати акрил не важко, та все ж від різноманітних агресивних засобів та хімії він може подряпатися або помутніти.

До того ж акрилові ванни є кількох видів:

Литі. Їх виготовляють з цілісного листа (по суті, з органічного скла). Після розігрівання їх поміщають у прес-форму, щоб створити дизайн, а з іншого боку  вкривають армуючим шаром. Така технологія забезпечує ванні міцність, стійкість, красиву та гладеньку поверхню.

Сендвіч-ванни. Такі моделі створюють з трьох шарів. Конструкцію здешевлює ударостійка пластмаса під назвою акрілонетрілбутадіенстірола. Проте, такий склад негативно впливає на надійність. Для постійного використання такі ванни не надто підходять, тому краще ці моделі обрати для дачі або для гостьової ванни.

Величезний асортимент за чудовими цінами ви зможете знайти в інтернет-магазині «Агромат». Для вас є різноманітні габарити, форми, ціни та бренди. Ви точно знайдете те, що давно шукали. Окрім того, можете скористатись при купівлі сервісами «Оплата частинами» або д «єВідновлення».

keyboard_arrow_up