Активним хмельничанам видадуть 20 премій від Симчишина: 8 тисяч гривень кожна

Активним хмельничанам видадуть 20 премій від Симчишина:  8 тисяч гривень кожна
  • Премії видаватимуть хмельничанам віком від 14 до 35 років. 
  • Розповідаємо, хто може претендувати на отримання премії від міського голови. 

Мешканцям Хмельницької територіальної громади присудять до 20 премій від міського голови. Про це повідомляють у Депаратменті освіти і науки.

Як йдеться в дописі, наразі управлінні молоді та спорту діє прийом пропозицій на присудження цьогорічних Премії міського голови «За вагомі досягнення молоді у розбудові Хмельницької міської територіальної громади в різних сферах суспільного життя» до Дня молоді.

Їх видаватимуть громадянам України віком від 14 до 35 років, які живуть на території Хмельницької міської тергромади. Закінчиться прийом заяв 1 червня.

Відео дня

Цьогоріч призначатиметься до двадцяти Премій у розмірі 8 000 гривень.

У 2023 році, зазначають у відомстві, премію отримали 14 активних молодих громадян Хмельницької міської територіальної громади: 5 студентів, 4 учня, 3 викладача та 2 активіста громадських організацій.

За що присуджують Премії

Премія присуджується за особливі досягнення, що сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні. Вони мають бути здійснені у календарному році, що передує її присудженню. Але можуть також враховуватись досягнення претендента за попередні роки. 

Отож, Премії міського голови присуджуватимуть за сімома напрямами:

  • національно-патріотичне виховання громадян, підготовка молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України, розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам та іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням та правоохоронним органам спеціального призначення, надання допомоги особам, які беруть або брали участь в операції Об’єднаних сил
  • внесок у розвиток молодіжного руху – активна робота в напрямку реалізації молодіжної політики, робота з громадськими організаціями, волонтерська діяльність, реалізація соціальних проектів, що спрямовані на розвиток інтелектуального потенціалу, формування громадянської свідомості
  • популяризація здорового способу життя, спортивної діяльності, профілактики та охорони здоров’я населення
  • утвердження ролі сім’ї в суспільстві, захист дитинства, материнства та батьківства
  • культурно-мистецька діяльність, збереження і популяризація історичної та культурної спадщини
  • наукові досягнення – робота в науковій сфері, проведення досліджень, наявність патентів, винаходів тощо
  • формування екологічної свідомості, охорона навколишнього природного середовища, захист тварин.

Додамо, що така Премія може присуджуватись одному кандидатові повторно. Але якщо він чи вона здійснили нові визначні досягнення, та не раніше ніж через два роки після попереднього присудження.

Претендентів можна висунути на отримання Премії лише в одному напрямку за положенням.  А пропозиції (за формою, що додається до положення) про присудження Премії можна подати до 1 червня до управління молоді та спорту Хмельницької міської ради.

Документи слід подавати в електронному вигляді на адресу: [email protected] або особисто за адресою: пров. Героя України Олексія Скоблі, 5 каб. 6.

За довідками чи консультаціями слід звертатися за телефонами: (0382) 76-41-09, (097) 276-99-72.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up