Будинки в Раковому передали на баланс УМК «Озерна». Чому біля них досі немає світла

Будинки в Раковому передали на баланс УМК «Озерна». Чому біля них досі немає світла
Bogdan csgo, CC BY-SA 4.0
  • Будинки у Раковому тепер обслуговує УМК «Озерна».

  • Мешканців скаржаться, що світла біля будинків як не було, так і немає.

  • Чому так?

83 будинки мікрорайону Ракове передали з балансу квартирно-експлуатаційного управління Міністерства оборони на баланс управляючої муніципальної компанії «Озерна». Таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету. Йдеться про будинки на Гарнізонній, Горбанчука, Довженка, Лановій, Майборського, Народної Волі, Попова, Героїв АТО, Чорновола, Ракетників та у провулку Незалежності.

До редакції vsim.ua звернувся читач, який повідомив, що біля будинку на Майборського, 11, від лютого цього року немає світла попри наявність ліхтарів.

У квартирно-експлуатаційному управлінні мешканцям будинку повідомили, що на відновлення освітлення немає грошей. Від початку цього місяця будинок перебуває на балансі УМК «Озерна», але прибудинкова територія так і не освітлюється.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

keyboard_arrow_up