Де купити вбудовану кухонну техніку у Хмельницькому (Новини компаній)

Де купити вбудовану кухонну техніку у Хмельницькому (Новини компаній)

Майже кожен окремо стоячий кухонний прилад має аналог вбудованого типу. Вбудовану техніку використовують для заощадження простору та отримання гарного естетичного ефекту, бо стінки приладів разом зі шнурами сховані у шафах. Надалі це значно полегшує процес прибирання, адже очищувати потрібно лише видимий фасад девайсу.

У цій статті ми розповімо, де купити техніку у Хмельницькому та як це краще зробити.

Як вибрати вбудовані прилади

Перш за все, визначте, які функції техніки вам потрібні та який бюджет маєте на придбання обновки. Якщо визначилися з виробником - добре. Пошук вдалої моделі займе набагато менше часу. 

Що стосується габаритів кухонних агрегатів, тут вибір простіший, адже вбудована техніка має фіксовані розміри для монтажу у кухонні пенали, модулі гарнітуру, під стандартну стільницю тощо.

Але є й компактні моделі приладів вбудованого типу, як от духовка, винна шафа, кавоварка, мікрохвильовка. Так, компактна духова шафа заввишки лише 45,5 см проти 59,4 см у повнорозмірній версії.

Покупка в стаціонарному магазині

Дехто з покупців воліє відвідати фізичний магазин техніки, щоб побачити девайс на власні очі: натиснути на кнопки, відкрити двері, обдивитися з усіх боків, щоб нарешті зважитися на покупку. Але у такого способу купівлі є суттєвий недолік - обмежений вибір девайсів у торговельній залі для демонстрації. 

І хоча у Хмельницькому є різні супермаркети техніки, може статися так, що бажаної моделі не буде в наявності в жодному з магазинів. Адже більшість виробів, що виставляють на вітрині, є окремо стоячими, вбудовані демонструють рідко. 

Придбання техніки в інтернеті

Зараз придбати будь-яку вбудовану техніку простіше в інтернет-магазині виробника чи на сайті дилера. Припустимо, вам потрібна індукційна варильна панель бренду Electrolux. Завітайте на electrolux.ua, знайдіть потрібний прилад у відповідному розділі каталогу та оформіть покупку. 

На сайті також вказані магазини-партнери, де можна придбати девайси цього бренду за вигідними цінами. Зокрема, оформити кредит чи оплату частинами, якщо ви поки не маєте всієї суми на покупку. Для оформлення оплати частинами в партнерських магазинах не потрібно звертатися до банку. Угода відбувається онлайн, й перший платіж списується з картки автоматично.

У разі купівлі габаритного приладу онлайн, передбачена безоплатна адресна доставка. Через 4-9 діб придбана індукційна поверхня чи будь-який інший товар прибуде за вашою адресою у Хмельницькому. Якщо потрібно, робітники проведуть монтаж.

ВАЖЛИВО: краще придбати необхідну вбудовану техніку до замовлення кухні, щоб майстри зробили точні заміри девайсів та знали кількість приладів, які потрібно встановити згодом. Потім, коли розпочнеться монтаж гарнітура, заразом можна провести й монтаж вбудованої техніки.

keyboard_arrow_up