У секонд-хенді - “свіжий” товар. Одяг з Європи – 229 гривень кілограм. Щоб вибрати краще, треба добряче попрацювати ліктями. Відвідувачі діляться враженнями, що якість речей із значно перевищує ринкову. Іноді трапляється цілком новий одяг з етикетками. Але «спіймати» такий тяжко. Доводиться чатувати під дверима магазину з самого ранку.
В середу перший день викладки товару. Тому черга починає формуватися ще за годину до відкриття. Переважна більшість клієнтів секонду на Панаса Мирного – студенти та молоді мами. Серед маси відвідувачів можна зустріти і чимало школярів. До речі, дівчат тут і не так багато, а ось юнаків від 16 до 22 років – повно. Деякі прийшли ще о 7.45. Головне тут «не ловити гав», говорять хлопці.
О 8.55 всі масово ринуть до дверей, розпочалася штовханина і крики типу: «Куди ти преш» або «Ви ще б на голову мені вилізли».
Найцікавіше відбувається в середині. Асортимент товарів різноманітний. На вішаках - куртки, чоловічі та жіночі сорочки, кофтини, майки і спідниці. Великий вибір джинсів, підліткового та дитячого одягу. Речі для самих маленьких лежать у великих деревʾяних контейнерах. В них також зберігають взуття, постільну білизну, ковдри, подушки та іграшки для малят.
Особливий ажіотаж біля весняного верхнього одягу, чоловічого та дитячого взуття. Хапають все ще з порогу. А вже потім розглядають у примірочній. Консультанти говорять, що кількість речей для примірки необмежена, просто перед тим, як «заховатися за шторкою» одяг зважують, а речі на вішаках, дівчата ретельно перераховують і записують в блокнот.
Жінки копирсалися у великих дерев’яних контейнерах, де викладають нижню білизну, купальники і піжами. Сюди поскидали речі, які не можна повішати. Накидавши на руки великі стоси одягу, люди вишукувалися в черзі до примірочної. Виявляється, пускають до них лише під контролем працівників “секонду”. Спершу зважують товар разом із вішаком, а потім вже заходять за штору для примірки. Працівниця записує в блокнот, скільки ви з собою взяли. Цю процедуру проходять і після того, як виходять з примірочної. Так тут намагаються уникнути крадіжок, попри те, що на стелі у різних кутках висять камери.
Прийшов за кросівками на весну, - говорить студент Андрій. На фізкультуру згодяться і за 100-200 гривень. Яка різниця, які убивати, - говорить хлопець. Все одно, нові також дуже швидко стираються, то навіщо переплачувати. На вихід у мене є взуття, придбане в магазині, але, якщо чесно – дороге, а гірше за це, що із секонду. Минулого року, весною, взяв кросівки на ринку – не проносив і до осені. Перший дощ показав, що вони не якісні. Ноги промокли за кілька хвилин.
Про якість товару із секонд- хенду позитивно відгукуються і жінки. Наталія у магазині на Панаса Мирного не вперше. Цього разу прийшла з подругами. Активно розглядає джинси, набрала вже чималу кількість одягу на примірку. Говорить, що живе в приватному будинку. В магазині, зазвичай, обирає щось для садово-городніх робіт.
Сьогодні знайшла гарну вітровку, якість – супер, - говорить жінка. Звісно не нова, але виглядає нічим не гірше.
Не на камеру деякі покупці скаржаться, що молоді люди часто перепродують речі в інтернеті, видаючи їх за свої. Мовляв, або не підійшли по розміру, або родичі з Європи прислали. Адже на багатьох речах можна знайти бірки. Товари, які розміщені в оголошеннях, продають вдвічі, а то й втричі дорожче, ніж їх купили у “секонді”. “Це просто такий бізнес”, кажуть покупці.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Реально покупать вещи недорого и в обычных магазинах. В фирме https://alumdevelop.ru/solntsezashhitnye-sistemy/zhalyuzi/zhalyuzi-dlya-spalni/ как раз есть много вариантов по приемлемым ценам и с доставкой.
Куплю гламурні туфлики 22 розмір
На дівчинку👒👑