Хмельницька міськрада оновить комп'ютерну техніку на 400 тисяч гривень

Хмельницька міськрада оновить комп'ютерну техніку на 400 тисяч гривень
  • Ще з 2016 року міська рада закупляє для своїх працівників новенькі комп'ютери. 
  • Цього року знову планують оновити оргтехніку. Вже купили 15 комп'ютерів. 
  • Що придбають та скільки планують витратити, дізнавалися журналісти vsim.ua. 

 

Минулого року у міській раді почали оновлювати комп’ютерну техніку. У грудні закупили 20 комп’ютерів. Їх придбали у ТОВ “Діавестенд Комплексні рішення” за 252 тисячі гривень. На початку 2017 працівники вже отримали новенькі комп’ютери.

- В 2016 році ми почали купувати техніку для роботи структурних підрозділів міськради. До прикладу, управління ЖКГ, яке сотні договорів випускає через Prozorro, працює на комп’ютерній техніці 1990-х років. Відсканувати договір на комп’ютері 1997 чи 1998 року - це, по-перше, величезна кількість часу, а по-друге, витрати робочої сили, - розповідає vsim.ua міський голова Олександр Симчишин. - Тому щоб все це робити оперативно, швидко і був результат, звичайно, що треба поступово оновлювати.

Читайте також: У хмельницькі школи закупили мультимедійні комплекси на 700 тисяч. Як ними користуються?

В “Програмі економічного та соціального розвитку на 2017 рік” прописали, що на ремонт приміщень міської ради та оновлення комп’ютерної техніки необхідно 3,5 мільйони гривень. Та Олександр Симчишин каже, що таку суму відразу виділяти не будуть.

- Мова ні в якому разі не йде про те, що в цьому році буде виділена така сума на придбання комп’ютерної техніки. Програма визначає, що, скажімо, було би бажано виділити 3 мільйони для того, щоб повністю все оновити, але об’єктивно це буде 300-400 тисяч. Не більше, тому що наразі є більш важливіші потреби, - пояснює Олександр Симчишин.

У лютому виконком знову закупив комп’ютери. На цей раз придбали 15 штук. Їх купили у ТОВ “ІВК Сервіс” за 162 тисячі гривень.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Анна Островська
    правильно, в школах компів не вистачає, а міській раді дають
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:37 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:48 «На щиті» повертаються п’ятеро воїнів з Хмельниччини 18:08 Житло для студентів у Хмельницькому: скільки коштують гуртожитки і кімнати 17:30 У Хмельницькому відбудеться автопробіг на підтримку військовополоненних та безвісти зниклих Від читача 19:27 Поліцейські викрили власника медіаресурсу на вимаганні за видалення публікацій і повідомили йому про підозру в Берліні 16:47 У Хмельницькому зафіксували аварійні відключення світла (АДРЕСИ) 16:04 Критичний рівень Дністра та інших річок області: що кажуть експерти 15:32 Розкаялась у в’язниці і пішла воювати: в Хмельницькому попрощались із 39-річною Наталією Шелестовою 14:55 Громаді на Хмельниччині через суд повернули 50 га землі 14:16 Судитимуть браконьєра, який на Південному Бузі нарибалив на понад 1 млн грн 13:29 «Ніколи не жалівся й не ховався»: попрощалися з Андрієм Дацьковим 12:47 В Молодіжному парку відбудеться концерт «Квіт Подільського танцю» 12:09 Симчишин призначив двох директорів закладів освіти (ІМЕНА) 11:30 На Хмельниччині повідомили про підозри двом крадіям: деталі 10:51 Засудили хмельничанина, який викрав авто, вчинив ДТП та покинув машину 10:18 Прокуратура оскаржує рішення міськради щодо будівництва багатоповерхівок біля дендропарку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up