Креатив на арту: як хмельничанам задонатити на потреби артилерії

Креатив на арту: як хмельничанам задонатити на потреби артилерії
  • 14 креативників зі всієї України змагатимуться за донати на потреби артилерії.

  • Розповідаємо як проголосувати за їхні ролики та підтримати ЗСУ. 

Благодійна організація "Реактивна Пошта" разом зі своїми друзями запустила конкурс серед усіх бажаючих під назвою “Креативна пошта”. Про це vsim.ua повідомили організатори. 

Для участі креативники мали створити невеликі ролики для соцмереж про роботу артилерії. Головною вимогою до них була спроможність генерувати донати. Впродовж 4-х тижнів учасники надіслали понад півсотні креативів. Однак лише 14 роликів увійшли до шорт-ліста. 

Тепер за ці креативи триватиме голосування до 5 листопада. На сайті БО "Реактивна Пошта" кожен охочий зможе обрати декількох переможців. Кількість вподобайок, що ставитиме користувач на ролики необмежена. 

Відео дня

— Зараз, аби залучати кошти, треба бути не просто благодійною організацією, а й комунікаційником, креативником, диджитальником і так далі. Тож ми організували нестандартний для нас збір — збір рекламних креативів. Ми просили людей, професійних у сфері комунікацій, задонатити свої скіли, аби ми могли отримати висококласні ролики, які своєю чергою забезпечили б збір донатів, — розповіли співзасновники благодійного об’єднання Дмитро Чуканов і Павло Нарожний.

Автори вкладали в ролики не тільки креативність, а жагу скорішої перемоги. Організатори сформували шорт-ліст із 14 абсолютно унікальних відео. До складу журі увійшли 5 чоловік. Серед них — артилерист Сергій Баранов, бригадний генерал, начальник Головного управління ракетних військ і артилерії та безпілотних систем Генерального штабу ЗСУ. 

— Наші ракетні війська та артилерія втричі ефективніші за ворожі. Тож чудово, що є конкурс, який популяризує артилерійську справу та розкриває потреби українських артилеристів для цивільних людей. Від підтримки кожного окремого громадянина залежить спільна Перемога, — каже військовий. 

Тепер до 5 листопада всі охочі будуть голосувати за ролики. Голосування відбуватиметься у двох номінаціях:

Переможці отримають по планшету Apple iPad Pro. А той учасник, чия робота вразить журі найбільше, візьме гран-прі — Apple iMac. Від подарунків також можна відмовитися. Тоді Сергій Токарєв потроїть їхню вартість і передасть кошти на закриття поточних потреб артилеристів. 

Проєкт запрошує долучитися до голосування за фаворитів: серцем — на сайті та гривнею — коли натрапите на рекламний ролик у соцмережах.

Результати конкурсу будуть опубліковані 10 листопада на сайті та в соцмережах Реактивної Пошти.

 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up