Металопластикові вікна від Niks-M: що пропонує виробник (новини компаній)

Металопластикові вікна від Niks-M: що пропонує виробник (новини компаній)

Огляд досвідченого виробника металопластикових вікон.

Зберігають тепло, підвищують шумоізоляцію й служать десятки років - це основні переваги, через які обирають металопластикові вікна. Все рідше можна зустріти будівлю, в якій таких немає.

Зважаючи на високий попит, на ринку з’явилося безліч пропозицій із словами “виробляємо пластикові вікна”. Замовити їх можна як в дрібних підприємців, так і у великих компаній. 

Перевагами перших може стати дещо нижча ціна. Але у невеликих фірмах часто це залишається чи не єдиним плюсом. А в результаті, як говориться у відомому  виразі, ви можете заплатити двічі. Причиною може стати неякісний монтаж вікна, через який всі властивості металопластику зведуться нанівець.

Зважаючи на це рекомендуємо звернутися до професіоналів, які працюють на ринку тривалий час і мають власне виробництво. Таким, до прикладу, є Niks-M - завод, який працює із 1997 року.

Цей виробник має широкий асортимент вікон та дверей з металопластику, фурнітуру, різноманітні перегородки для офісів, розсувні системи  та рішення для  скління балконів й лоджій.

Фахівці Niks-M дуже уважні до найменших дрібниць. Починаючи від того, як людина звертається до них із бажанням замовити пластикове вікно, і закінчуючи його монтажем та гарантійним обслуговування.

В Niks-M вам пропонують безкоштовні консультації  від провідних фахівців, також безкоштовні заміри та доставка готових виробів. Також фірма дає гарантію на 5 років й протягом цього терміну забезпечує сервісне обслуговування. 

Переваги вікон від компанії Niks-M:

  • 30 років без заміни завдяки високій якості конструкцій та якісному монтажу
  • зменшення тепловитрати взимку на 22% завдяки інноваційним контурам ущільнення, які запобігають протягам і проникненню холодного повітря в приміщення
  • збереження прохолоди влітку завдяки використанню різних варіантів напилення і заповнення склопакетів, які забезпечують захист приміщення від ультрафіолету
  • шумоізоляція до 37 дБ - рівень шуму, який доноситься з вулиці, зменшується
  • якісна фурнітура від перевірених часом виробників таких світових брендів, як Axor, Maco, Hautau, Atrium
  • понад 30 варіантів кольору віконних конструкцій 

В разі виникнення будь-яких питань для клієнтів працює онлайн-консультант, який допоможе розібратися в перевагах  тих чи інших рішень в залежності від конкретної ситуації та вибрати оптимальну за ціною та характеристиками продукцію.

keyboard_arrow_up